ja-cpanel-top


Налаштуйся на стрункість!

Настало літо, значить, прийшов сезон відпусток і пляжного відпочинку. Це час босоніжок і ляпанець, модних купальників і легких парео. Але, на жаль, багато хто з нас, критично оглянувши себе в дзеркалі після затяжної зими та міжсезоння з його мінливою погодою, виявляються незадоволені своїм зовнішнім виглядом. Часто холодну пору року, приховує недоліки фігури за купою теплого одягу, провокує нас менш уважно стежити за харчуванням. Як наслідок - зайві кілограми до літа і думки про перенесення відпустки.

Якщо ви володієте залізною силою волі і всю зиму продовжували підтримувати свій ідеальний вагу, ця стаття не для вас. Якщо вам відомий секрет чудодійну дієту, яка допоможе повернутися в форму за тиждень, подальший текст також не буде вам цікавий. А з тими, хто ще не досяг свого ідеального ваги, але планує досягти і утримувати його (не тільки влітку), ми разом спробуємо розібратися з причинами «занадто сильної» апетиту і небажання жиру покинути нас на віки вічні.

Відомо, що обмін речовин в кожному окремо взятому організмі унікальний. І на нього впливає безліч факторів: фізична активність, діяльність різних залоз, режим харчування й відпочинку, стрес. Чому одні жінки на зміни в житті реагують втратою ваги, а інші «пливуть» навіть від невеликої перебудови? Адже це просто несправедливо!

Заповітна цифра «шість»

Мало хто зізнається «в пристойному суспільстві», але багатьом людям подобається їсти після шести годин вечора. І навіть після півночі. Звичайно, це, як правило, не ті, кому в сім вставати на роботу. І з вагою у них, як не дивно, нерідко все в порядку. Сьогодні фахівці пояснюють це так: вашому організму все одно, що ви думаєте про дієту. Він продовжує формувати жировий запас «зі своїх власних міркувань», навіть якщо ви з'їдаєте одну морквину в день. І навпаки. Порушений порівняно з природним режим харчування, на жаль, може тільки додати зайві кілограми, якщо у вашого організму немає яких-небудь особливих схильностей до худорби.

Меншим стресом для організму буде, якщо їжа стане надходити ще до того, як він зголодніє. Не треба чекати вечора, коли ви будете готові з'їсти все, що завгодно, і побільше!» Але подумайте про перехід на невеликі порції. Якщо ви звикли їсти багато, спробуйте просто залишити собі одну маленьку тарілку і користуватися тільки їй. Але є частіше і більш ретельно пережовувати їжу. Це допомагає швидше відчути почуття насичення.

Шукайте першопричину

Одні люди поправляються від вуглеводів, інші від жирів. Існують десятки суперечливих порад, але вам може не підійти не один з них. Краще витратити час і кошти на дослідження свого організму з компетентними фахівцями, ніж все життя «експериментувати» з народними радами, якими комусь не шкода з вами поділитися. Склавши програму вправ і контролю ваги, ви вже випередите всіх, хто так і не зібрався це зробити! Головне-не розслаблятися і добре уявляти собі, навіщо вам це потрібно.

Фактор ліні

Іноді буває й так - худнути начебто треба, але «щось не хочеться»... Можливо, лінь, яка заважає вам почати позбуватися від зайвої ваги, не так вже й погана. Не кожен організм готовий до стресу, пов'язаного з дієтами, обмеженнями, необхідністю якось відповідати на реакцію оточуючих, які традиційно завжди повинні бути в курсі і «підбадьорювати», навіть якщо їх ніхто не просить. Та й поїсти іноді так хочеться! Що ж робити, якщо позбутися від пари-інший кілограм все-таки треба? Може бути, є якийсь спосіб зробити це, не руйнуючи гармонійного і спокійного ставлення до себе?

Відмінний помічник у боротьбі з «вовчим апетитом» і його другом зайвою вагою - препарат «Диетресса». Він впливає на центр голоду, забезпечуючи більш швидке насичення їжею. Вже через пару тижнів регулярного прийому «Диетрессы» ви помітите, що настрій при цьому не погіршився, а є багато щось не хочеться. Головне - не зупинятися на досягнутому, а стемиться до своєї ідеальної ваги.

Як правильно приймати «Диетрессу»? По-перше, необхідний регулярний прийом, по-друге таблетки «Диетрессы» не потрібно запивати водою, привертаючи увагу колег або близьких. Солодкувату таблетку досить розсмоктати за 30 хвилин до їжі. Так ви допоможете своєму організму не переїдати. А звідси до красивої фігури - лише пара кроків. Правильний режим і помірні фізичні навантаження ефективніше будь-яких «кремлівських дієт і абсолютно безпечні для вашого здоров'я.

Є протипоказання. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем або ознайомитися з інструкцією.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Здоров'я Дієта Налаштуйся на стрункість!