ja-cpanel-top


У чому сила пророслих зерен?

 пророслі зернаПро позитивний вплив на людський організм пророслих зерен знали ще наші давні предки. І в даний час, люди, що ретельно стежать за своїм здоров'ям, намагаються включати їх в свій раціон.

 Пророслі зерна користуються такою популярністю завдяки тому, що в них міститься вітамін С, Е, вітаміни групи В, мінеральні речовини, клітковина, багато білка, жирів і вуглеводів. У пророщеному зерні частково руйнуються фітати, блокуючі засвоєння кальцію, магнію, цинку і інших мінеральних елементів. Вчені проводили дослідження, в результаті яких було доведено, що пророслі зерна містять велику кількість харчових волокон, які є відмінним засобом при різних порушеннях функції кишечника. 

У світовій практиці є випадки зцілення людей з серйозними хронічними захворюваннями, такими як запалення легень, туберкульоз, виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки. Цим людям ввели в меню каші або кисіль з пророслої пшениці, після чого наступали різкі зміни в стані хворого. Надалі - повне вилікування. 

Важливим моментом є те, як саме зерна проросли, адже при неправильному пророщуванні можна навіть нашкодити своєму здоров'ю. 

Як правильно проростити зерна?

Візьміть необхідну кількість зерен пшениці (зазвичай це 50-100 г), переберіть і промийте в холодній воді. Зерна, які сплили на поверхню приберіть, використовуйте тільки ті, які осіли на дно. Далі, їх поміщаємо в тарілку і заливаємо водою таким чином, щоб зерна були злегка покриті. Накриваємо серветкою і прибираємо в темне місце приблизно на добу. 
При цьому необхідно стежити, щоб паростки були не більшими 1 мм, так як великі і зелені паростки отруйні. 
Пророслі зерна подрібнити в блендері, залити окропом і закрити кришкою. Перед вживанням остудити, додати цукор, сіль за смаком.
Пророслу пшеницю можна зберігати в холодильнику протягом 2-3 днів, зверху прикривати вологою серветкою.
Також, пророслі зерна можна висушити, потім подрібнити і додавати в овочеві салати, каші, супи.

Перш ніж скористатися рецептом, порадьтеся з фахівцем!

Відомо, що пророслі зерна очищають організм від солей, покращують обмін речовин, зміцнюються стінки судин, попереджають розвиток гіпертонії, інфаркту міокарда, стенокардії, склерозу, утворення пухлин, зникає головний біль, відновлюється зір. Крім цього, волосся стає блискучим, зуби міцними, а імунітет стійким.
Особливо актуально вживання пророслих зерен в несприятливій екологічній обстановці.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Здоров'я Дієта У чому сила пророслих зерен?