ja-cpanel-top


Пілатес під час вагітності - досконалий метод вправ

вагітна жінкаСистема вправ пілатес і вагітність дуже добре поєднуються один з одним. Дана форма вправ вважається кращим методом для вагітної жінки підготуватися до народження дитини.

Але це ще не все: комплекс вправ пілатес здатний допомогти жінкам на будь-якій стадії вагітності, а також після неї. 

Вагітність - це один з найбільш важливих і особливих періодів в житті жінки. Крім того - це час, коли вона повинна звертати пильну увагу на своє здоров'я. Один з найбільш доступних способів - це почати займатися фізичною активністю. Пілатес чудово підходить для цього.

Підготовка до пологів

 Багато хто вважає систему вправ пілатес прекрасною підготовкою до важкого процесу пологів. Найчастіше жінки під час вагітності не можуть займатися звичайними вправами не тільки тому, що вони більше втомлюються, ніж зазвичай, але також і тому, що у них просто немає часу для занять, особливо якщо у них вже є діти. Однак, пілатес і вагітність - це прекрасне поєднання, оскільки вправи можна виконувати навіть вдома, і це не вимагає великої затрати часу. 

Пілатес - це метод виконання системи вправ, який фокусується на стані духу і тіла і має численні переваги. Наприклад, дихальна техніка підвищує рівень енергії під час вагітності, тому майбутня матуся менше втомлюється, що допоможе їй під час пологів.

 Переваги системи вправ пілатес та її використання під час вагітності: 

1. Зміцнює м'язи живота, що, у свою чергу, допомагає хребту підтримувати вагу зростаючої матки.

2. Допомагає підтримувати гарну поставу, зменшує тиск на хребет. Таким чином, можна зменшити або взагалі уникнути напруги в спині і болю.

 3. Допомагає запобігти судомам в ногах і варикозному розширенню вен. 

 4. Покращує тазові позиції, допомагаючи тим самим підтримувати додаткову вагу протягом вагітності. 

5. Покращує тазові м'язи, які допоможуть матері розслабитися і легше перенести пологи.

6. Збільшує м'язову витривалість. Таким чином жінка зможе приймати зручні положення у випадку довгих складних пологів.

7. Зменшує вірогідність пошкоджень суглобів.

8. Підвищує здоров'я матері.

Заняття після пологів

 Деякі вправи пілатес можна виконувати незабаром після народження дитини. Це допоможе повернути м'язи живота в їх колишню форму. Цей метод комбінує вправи розтяжки з унікальними дихальними вправами і методами поліпшення постави. Всі ці вправи безпечні для виконання. Всього 30 хвилин помірних занять три рази на тиждень можуть створити дива. Цим підтверджується той факт, що пілатес - це прекрасна система вправ, абсолютно сумісна з вагітністю. 

P.S. Запрошуємо вас переглянути женский интернет журнал

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Родина Діти Пілатес під час вагітності - досконалий метод вправ