ja-cpanel-top


Слінги, кенгуру і ергорюкзак . Що «класно» для малюка і зручно мамі?

altСлінги, кенгуру і рюкзак -переноска. Що «класно» для малюка і зручно мамі? Мати коляску для транспортування малюка зобов'язана кожна мама.

Звичайно, вона у вас зручна, легка, надійна і безпечна, має різні «прибамбаси» і навіть може виграти конкурс краси. І все ж, якою б найкращою вона не була, але є такі перешкоди на її шляху як міський транспорт, магазини з маленькими проходами, вузькі коридори поліклініки і люди, охочі оминути вашу колясочку, де ваш транспорт стає просто не доречним.


Замінити улюблену колясочку можуть руки, які через деякий час почнуть зрадницьки боліти, а разом з ними заниє і поперек. Воно вам треба? Тому в арсеналі підручних засобів у кожної мами повинні бути слінги. Досить часто багато мам не можуть визначитися: «Що саме мені необхідно - слінг або кенгуру ?». Щоб вирішити це питанн , слід вказати на їх відміну.

Слінги - прекрасне пристосування для активних мам, які не хочуть сидіти вдома, починаючи з першого ж місяця життя малюка. Вони бувають різних видів і найчастіше в практиці використовуються слінги з кільцями, слінги шарфи і травень- слінги. Перші два види призначаються для перенесення малюків, починаючи з самого народження. Цьому сприяє можливість міняти положення дитини - від «лежачого» до «сидячого» і навпаки . А травень- слінги підійдуть для малюків з півроку і для таких, які вже намагаються і вміють сидіти. Ніжки у дитини в будь-якому слінгу широко розведені, і він міцно притиснутий до мами. Крім того, слінги зручні і мамі, так як, по суті, вони нагадують широкий шарф, а значить, з нього виходять широкі бретелі, пояс і ним можна прикритися при годуванні.

Кенгуру та Ергорюкзак - це окрема тема для розмови. Що в одному, що в іншому пристосуванні можна транспортувати малюка тільки такого, який вміє сидіти. Це обумовлено наявністю тільки двох положень - сидячи обличчям до мами і спиною до неї. Відмінність кенгуру від рюкзака -переноски криється в наявності двох ременів, вужчому посадковому місці і можливості носити дитину до 13 кілограм. Водночас рюкзаки мають високу спинку, широке посадкове місце, наявність плечових ременів і одного для фіксації навколо талії. Носити малюка в ньому можна з трьох місяців і по досягнення дитини максимальної ваги, зазначеного на етикетці. В основному даний показник становить 18-20 кілограм, що говорить про більш високу надійность і практичность рюкзака в порівнянні з класичним кенгуру.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Родина Діти Слінги, кенгуру і ергорюкзак . Що «класно» для малюка і зручно мамі?