ja-cpanel-top

Імідж і стиль

Види бюстгальтерів і трусиків

Види бюстгальтерів

Існує величезна різноманітність видів бюстгальтерів. Так як кожна жінка прагне виглядати ідеально, ринок постійно розвивається, пропонуючи все нові і нові моделі.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 травня 2015, 19:21

Як вибрати сумочку?

altЯк вибрати сумочку? Практично кожна жінка, користується сумочкою. Але завжди може вільно її вибрати, тим більше що в наш час, вибір сумок просто величезний.

Останнє оновлення на Неділя, 26 січня 2014, 09:02

Як правильно чистити і мити замшеве взуття

altКожна домогосподарка повинна знати, як чистити взуття, тому що кожен матеріал, з якого зроблене взуття, вимагає певного догляду. Тобто чистити взуття із замші або взуття зі шкіри слід природно різними методами і різними способами, - для кожного матеріалу необхідний строго певний підхід.

Стильні образи Олівії Палермо

Модель Олівія Палермо для багатьох дівчат є модним прикладом для наслідування. Її образи завжди бездоганні, підібрані з урахуванням актуальних тенденцій і покликані підкреслити достоїнства фігури! 

Останнє оновлення на Вівторок, 07 лютого 2012, 20:20

Як і з чим носити гетри?

гетриГетри, мабуть, один з найбільш універсальних елементів гардеробу. Їх не носять хіба що влітку.

Останнє оновлення на Субота, 15 жовтня 2011, 18:52

Модний одяг для чарівних пишечок

чарівні пишечкиЯк говориться, хорошої людини має бути багато! З худими дівчатами все ясно - на них практично весь одяг виглядає ідеально, а от повненьким дівчатам не завжди так просто вибрати відповідний гардероб. 

Останнє оновлення на Субота, 05 лютого 2011, 13:21

Вибираємо бюстгальтер

бюстгальтерСкладно назвати точну дату винаходу цієї невід'ємної сьогодні частини жіночого інтимного туалету. Справа в тому, що за історію людства бюстгальтер винаходився кілька разів. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 серпня 2011, 11:58

Підбірка замшевого взуття

туфліКожен з нас, як не крути, прагне виглядати стильно і по можливості модно.Тільки справжня модниця, яка не боїться експериментувати вибере стильне замшеве взуття.

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 грудня 2010, 09:31

Секрети догляду за замшевим взуттям

чоботиБагато людей, перш ніж скласти думку про незнайому людину, дивляться на її взуття. Якщо це зручна модель відомої марки - перед вами людина забезпечена, якщо взуття не найдорожче, але добре начищене, значить, ваш новий знайомий - людина грунтовна, уважна до дрібниць і їй не все одно як вона виглядає.

Останнє оновлення на Субота, 04 грудня 2010, 09:28

Замшеве взуття

замшеве взуттяВам варто просто уважно погортати будь-який модний журнал або сходити в магазин, і ви зрозумієте, що взуття із замші є вибором "№ 1" на сьогоднішній день. Проте, які ж причини такої популярності цього взуття?

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 грудня 2010, 08:24

Зимове взуття: тепле та практичне

зимове взуттяЗима - замерзають руки і ноги, зуб на зуб не попадає від негоди. Але, незважаючи на сніг за вікном, життя продовжується, і ми не можемо скасувати наші плани, пославшись на погану погоду.

Останнє оновлення на Четвер, 02 грудня 2010, 18:11

Довге вечірнє плаття

довге вечірнє платтяДовге вечірнє плаття можна одягти далеко не на кожен захід, а тільки на особливо урочистий. У такому вбранні будь-яка жінка буде виглядати шикарно, вишукано і елегантно.

Останнє оновлення на Вівторок, 06 вересня 2011, 15:05

Сторінка 1 з 3

Ви знаходитесь тут Мода і стиль Імідж та стиль