ja-cpanel-top


Чорно - біле поєднання

модаСвіт - кольоровий. Але і чорно-білий. З чим асоціюється чорно-біле поєднання?

З ретро, класикою, гармонією, контрастністю, протистоянням.  
На символічному рівні традиційно протистояння чорного і білого як негативного і позитивного.

  Чорно-білий одяг 

Класика жанру - весільне вбрання нареченого і нареченої. Більшість дівчат, за спостереженнями, як і раніше схиляються до білої сукні. Незважаючи на все сучасне різноманіття вибору. Як і хлопці - до чорного костюма. Втім, в модних колекціях неодноразово представлялися "перевертні" - чорні сукні для наречених і білі костюми для наречених. Справді, це може бути цікаво! 

Ще класика жанру, засвоєна зі школи, - білий верх, чорний низ. Застаріло? Загалом-то, ні. Комбінування цих кольорів - один зі способів уникнути колірних ляпів у гардеробі. Крім того, одяг за принципом "білий верх, чорний низ" здатний відновити і омолодити. Втім, перевертиш "чорний верх, білий низ" теж цікавий. Треба лише пам'ятати про те, що чорний колір робить стрункішим, а білий, як правило, повнить. Тому якщо нижня частина тулуба у вас набагато монументальніша верхньої, подібний "перевертиш" може зіпсувати ефект. 

І, нарешті, не будемо забувати про всіляку класику у дусі акуратної чорно-білої клітинки, тонких смужок або ялинки. Як би не мінялася мода, подібний одяг завжди створить благородний класичний стиль. 

Ось вона, чорно-біла гармонія світу....

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Мода і стиль Імідж та стиль Чорно - біле поєднання