ja-cpanel-top


Молодіжна мода

молодіжна модаНині створення молодіжного одягу - одна з найбільших областей, яка динамічно розвивається  в світі моди. У наші дні мода взагалі відрізняється небувалим демократизмом.

Поєднання дешевої футболки і відмінно зшитого піджака вже нікого не бентежить. Джинси стали доречні навіть у дорогому ресторані. Може здатися, що більшість людей вирішили зробити своїм девізом слова великої Коко Шанель про те, що міркування хорошого смаку згубні для смаку як такого. Особливо ця тенденція характерна для молодого покоління.

Важко повірити, що цей бум почався лише в 60-і роки XX століття, а до цього і молоді, й дорослі люди одягалися приблизно однаково. Але в епоху рок-н-ролу вимоги до одягу у молодих кардинально змінилися: для виконання цього динамічного танцю потрібно було винайти щось зовсім неординарне. Одяг став необхідним молодим не тільки для того, щоб зігрівати, але і для того, щоб протиставити себе старшому поколінню.

Тому ідея Мері Куонт, що запропонувала всім дівчатам світу носити "міні" та водолазки, темні колготки і черевики без підборів, придбала шалену популярність.

Зараз у молодіжній моді існує безліч стилів - "ретро", "гранж", "панк", "байкерський", "хаус', "техно", "casual", спортивний і традиційний, класичний. Над створенням новітніх колекцій у галузі молодіжної моди трудяться різні світові бренди, знаходячи все нові й нові способи виразити в одязі такі риси сучасності як свобода поглядів, інтернаціоналізм, динамічність, незалежність.

молодіжна модаІндивідуальний смак вирішує все, а смак загальновизнаний - нічого. Бренди, які існують на ринку молодіжної моди так само прагнуть відрізнятися один від одного, як один підліток від іншого.

Adidas і Puma вже давно стали символами спортивної молодіжної моди. Сьогодні Puma більше підходить під визначення casual, так як має найчастіше схожі моделі зі знаменитими дизайнерами британських брендів, особливо з Fred Perry. Крім класичних кедів і кросівок Puma, символом молодіжної моди стали їх олімпійки.

Молодіжний одяг вже не можна уявити без такого предмету гардероба як джинси. Вони справді стали предметом культу вже не для одного покоління людей. Моду на них диктують такі відомі бренди як Diesel, Collins, CK Klein, Pepe Jeans

Один з найбільш неординарних брендів у світі, United Colors of Benetton, також прославився своїми колекціями для молоді, що пропонують одяг на всі випадки життя і під будь-який настрій. Він гарний, практичний і має яскравий, упізнаваний стиль. Цей одяг говорить: "Будь вільний від забобонів, радій життю", - саме ця свобода так співзвучна молодіжним ідеям. Бренд Naf Naf притримується схожої позиції, з одною лише відмінністю: асортимент включає і строгі ділові моделі, а не тільки одяг для активного відпочинку або веселої вечірки. Колекції молодіжного одягу Castro створюють, в основному, зразки повсякденного одягу. Ще один світовий бренд - англійська компанія Merc - пропонує більш класичні, але все ж молодіжні моделі. Для багатьох цей бренд, що пропонує досить помірний, але оригінальний стиль, став синонімом молодіжної клубної моди.

У цілому, для молодіжної моди характерна схильність до комфортних і зручних у носінні речей, але є і прагнення до оригінальності, екстравагантності. Адже молодіжна мода - це найважливіший засіб самовираження, а молодість - саме той час, коли дозволено все і коли будь-який одяг тобі до лиця.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Мода і стиль Імідж та стиль Молодіжна мода