ja-cpanel-top


Підбираємо купальник по фігурі

Підбираємо купальник по фігуріЛіто, сонце, море і ...питання, яке хвилює багатьох жінок: як підібрати купальник по фігурі? Адже ідеальними пропорціями володіють одиниці, а виглядати неперевершино хочеться всім жінкам.

І якщо звичайний одяг вміло приховує багато недоліків фігури, то про купальник подібного не скажеш. Здавалося б, тут все на виду. Але і в цьому випадку є свої секрети, знаючи які, можна відвернути увагу від проблемних ділянок фігури і підкреслити її гідності.

Наш сайт розповідає, як підібрати купальник. Отже ...

Як підібрати купальник для повних

 Бікіні не для вас. Також уникайте надмірно тісних купальників, стрункішою від цього не станете, а зайві складки на тілі, затягнутому в "корсет", точно з'являться.

Намагайтеся підібрати купальник темних матових тонів і без яскравих малюнків. Суцільні моделі з широкими бретелями та стягуючими вставками допоможуть вам виглядати стрункіше, а чашечки на кісточках вигідно підкреслять пишні груди. Вітаються вертикальні декоративні елементи. Парео бажано замінити легкою пляжною тунікою. Остаточно сформувати  силует допоможе крислатий капелюх.

Підбираємо купальник по фігуріПідбираємо купальник для надмірно худих

Зупиніть свій вибір на світлому бікіні. Бретельки - широко розташовані або зовсім відсутні. Бажано підбирати моделі, що містять горизонтальні кольорові вставки або ж поперечні смуги - це візуально зробить фігуру більш об'ємною. Саронг вам підійде довгий, зав'язувати його краще на талії або стегнах.

Як вибрати купальник для великих грудей

Широкі бретелі на купальнику візуально зменшать груди, а чашечки на кісточках додадуть їй більш зібрану форму. Підкоригують силует також горизонтальні смуги або принт на бюстгальтері. Ідеально, якщо верхня частина купальника буде темнішою за нижню. Підійдуть також моделі з запахом, які створюють на грудях діагональну лінію, переносячи увагу на нижню частину тіла.Підбираємо купальник по фігуріКупальник для маленьких грудей

Власницям маленьких грудей можна порекомендувати підібрати купальник з бюстгальтером, що містить спеціальні вставки для додання об'єму. Також допоможуть візуально збільшити груди оборки, складки і інші декоративні елементи, що додають об'єму верхній частини тіла. Можна зупинити свій вибір на бандо. А для остаточної корекції силуету зав'язуйте парео на грудях великим пишним вузлом.

Як підібрати купальник, якщо короткі ноги

Від трусиків-шортиків або вузького бікіні краще відмовитися. Ідеальний варіант - цілісний купальник з високими вирізами на стегнах, що містить вертикальні смуги або вставки. Доповнивши свій образ пляжним взуттям на високих підборах і парео, зав'язаним на шиї або під пахвами, ви додасте своїм ногам довжини.

Підбираємо купальник по фігуріКоротка талія

Цілісний купальник з яскравими вертикальними вставками візуально витягне фігуру, а чашечки з кісточками піднімуть груди по відношенню до талії, що додасть їй кілька сантиметрів у висоту. Рекомендується уникати всього, що акцентує увагу на лінії талії, наприклад, пасків, горизонтальних смуг в районі талії і іншого. Парео бажано зав'язувати під пахвами.

Підбираємо купальник для широких плечей

Щоб візуально звузити занадто широку верхню частину тулуба, слід підібрати купальник з круглим або глибоким V-подібним вирізом. Також вітаються поздовжні вставки або смуги у верхній частині купальника. Саронг найкраще зав'язувати на шиї, у вигляді хомута.

Підбираємо купальник для вузьких плечей

Ідеальний вибір - купальник з високим вирізом і широко розставленими бретелями. Добре, якщо нижня частина купальника буде темніше верхньої. А парео рекомендується зав'язувати під пахвами.

Підбираємо купальник по фігуріПовні руки

Перенесіть увагу на груди. Намагайтеся вибрати купальник з багато декорованим бюстгальтером. А легка пляжна блузка з рукавом на три чверті приховає від поглядів проблемну частину тіла.

Широкі стегна

Підберіть суцільну модель темних матових кольорів з вертикальними вставками або смугами, яка діагонально сходиться на животі. Широко розставлені бретелі згладять диспропорції фігури, а яскравий малюнок у верхній частині перенесе увагу з стегон на груди. Ці ж хитрості допоможуть і власницям виступаючого живота.

Які б недоліки не мала ваша фігура, завжди знайдуться і гідності, акцентувавши увагу на які, можна отримати карколомний результат!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Мода і стиль Імідж та стиль Підбираємо купальник по фігурі