ja-cpanel-top


Вибираємо гаманець

гаманецьГаманці бувають різні за формою, розмірами, виготовлені з найрізноманітніших матеріалів: шкіри, замші, тканини. Їх призначення - зберігати гроші. А ще вони мають здатність гроші притягувати. 

Гроші необхідні людині щодня, а значить, їх весь час потрібно мати при собі. Щоб купюри не м'ялися, а монетки не дзвеніли в кишенях, були придумані гаманці і портмоне - спеціальні маленькі сумочки з відділеннями. 

Як же вибирати гаманець на всі часи? Гаманець повинен бути міцним і красивим, щоб він міг довго служити своїй господарці, і при цьому його приємно було тримати в руках. Респектабельно виглядають гаманці, виконані в одному стилі з сумочкою або портфелем, якими ви користуєтеся щодня. У цьому випадку зовсім необов'язково, щоб гаманець був з високоякісної шкіри. Це може бути будь-який інший матеріал - шкірзамінник або щільна тканина. 

гаманецьМода для молоді: Якщо ви вирішили купити один гаманець на всі випадки життя, то виберіть, або чорний, або коричневий, а краще всього комбінований з матеріалів двох цих кольорів. У цьому випадку він стане природним доповненням до вашої сумочки, взуття та рукавичок, адже у повсякденному житті ми віддаємо перевагу саме цим кольорам. 

Однак ви можете ризикнути і придбати гаманець модних кольорів: вишневого або темно-синього. До речі, гаманець може бути відмінним подарунок з будь-якого приводу, до будь-якого свята, як чоловікові, так і жінці.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Мода і стиль Імідж та стиль Вибираємо гаманець