ja-cpanel-top


Вибираємо зимове взуття…

Вибираємо зимове взуттяОсь і настали перші холоди, а з ними і час задуматися, чи все у нас гаразд із зимовим гардеробом. І ось ми вже вирушаємо по магазинах, не уявляючи собі толком що саме нам потрібно і якої якості.

Вибір зимового взуття передбачає кілька критеріїв, таких як привабливий дизайн, відповідність модним тенденціям сезону, якість шкіри і підошви, комфортні відчуття при ходьбі.

Підошва зимового взуття повинна бути вища, ніж у літнього, малюнок її повинен протидіяти ковзанню. Взуття з рильєфною підошвою, звичайно, зручне, але якщо вам потрібні витончені елегантні жіночі чобітки, - такий варіант вам не підійде. Матеріал підошви може бути різним: поліуретан, гума, каучук. Всі ці матеріали мають водонепроникність і зносостійкість. У гумової підошви якість зчеплення дещо краща, і взимку в такому взутті не слизько.

Важливий і такий момент, як надійність кріплення підошви до верхньої частини. Зимове взуття буває прошите, клеєне, лите або з комбінацією перелічених вище варіантів. За хорошої якості ви повинні спостерігати рівний шов по всій довжині, відсутність патьоків клею і ознак відставання підошви від верху.

У виробництві зимового взуття використовується більш товста шкіра, ніж у літньому. Це може бути як натуральна шкіра, так і шкірозамінники. Звичайно, краще перший варіант, тому що натуральна шкіра володіє хорошими теплозахисними властивостями, краще вентилює ноги і приймає їх форму. Взуття зі штучної шкіри зовні може і не відрізнятися від натурального, але зморшки на згинах або мікротріщинки можуть з'явитися дуже швидко. Іноді роблять взуття з комбінації натуральної та штучної шкіри, що дозволяє йому бути функціональним, красивим і більш доступним за ціною.

Відрізнити натуральну шкіру можна таким чином - вона тепліша штучної і швидко нагрівається від тепла людської руки.

Для утеплення внутрішньої частини взуття застосовуються натуральні хутра (наприклад, овчину, цигейку) та штучні. Відмінність штучного хутра - його характерний блиск, не властивий натуральному.

Правильний підбір розміру взуття - запорука його комфортної експлуатації. Не купуйте тісне взуття, в ньому ноги мерзнутимуть і швидше втомлюються, а підкладка швидше зношується. Обов'язково повинен залишатися невеликий зазор між ногою і матеріалом. Тому зимове взуття краще купувати на пів розміру більше. Під устілкою взуття не повинно бути складок і виступаючих цвяхів, інакше вони будуть натирати ноги.

ЧОЛОВІЧЕ ВЗУТТЯ.

Основна проблема полягає в тому, що європейські виробники шиють взуття, використовуючи вузьку колодку. Наші ж чоловіки, володарі "повновагих" стоп, частенько змушені купувати взуття на розмір більше і вкладати в нього додаткову устілку. Висота зимового взуття диктується кліматичними умовами.

ЖІНОЧЕ ВЗУТТЯ.

У всі часи в фаворі - високі жіночі чобітки. На замку, на шнурівці, вони не повинні занадто щільно облягати ногу, особливо в області згину стопи і гомілки. Блискавка повинна діяти бездоганно і не зачіпати хутряну підкладку. Каблук може бути різним, залежно від модних тенденцій. Але слід пам'ятати, що чим він вищий і тонший - тим більша вірогідность посковзнутися і отримати травму. З цієї самої причини чоботи на "шпильках" не повинні бути повсякденним взуттям. Не завадить перевірка - наскільки надійно тримається каблук, чи не зміщується назад він при ходьбі.

ДИТЯЧЕ ВЗУТТЯ.

Зимове взуття для дітей повинно бути безпечним, підошва - досить товстою, але при цьому еластичною. Це важливо для правильного розвитку стоп дитини та профілактики плоскостопості. З цієї ж причини не можна купувати дитині взуття "на виріст", яке на два і більше розмірів більше, ніж йому потрібно.

І ще одна порада - не забувайте доглядати за купленим взуттям. Одночасно з його придбанням запасіться і спеціальними засобами для регулярного догляду за ним. Добре, якщо у вас кілька пар зимового взуття. Це дозволяє взуттю "подихати" і відновити вихідну форму. І пам'ятайте, що хороше зимове взуття не буває дешевим, за якість потрібно платити.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Мода і стиль Імідж та стиль Вибираємо зимове взуття…