ja-cpanel-top


Види бюстгальтерів і трусиків

Види бюстгальтерів

Існує величезна різноманітність видів бюстгальтерів. Так як кожна жінка прагне виглядати ідеально, ринок постійно розвивається, пропонуючи все нові і нові моделі.

Грамотно підібрана нижня білизна допомагає приховати недоліки і підкреслити достоїнства фігури. Залежно від форми можна виділити кілька основних типів бюстгальтерів: безшовний, на кісточках (на каркасах), балконет, push up (пуш-ап), з формованою чашкою, без бретелей або зі знімними бретелями. Найчастіше всі ці типи комбінуються в одній моделі в самих різних варіаціях.

Безшовний

Безшовний бюстгальтер передбачає відсутність швів на самих чашках. Чашки створюються з цільнокроєної деталі, тканина якої витягується вперед, повторюючи форму грудей. Така модель зазвичай надягається під одяг, який щільно облягає фігуру.

На кісточках (на каркасах)

Бюстгальтери на кісточках мають тонку жорстку дужку, яка вшивається по нижньому контуру чашок і допомагає підтримувати груди. Зараз майже всі моделі оснащуються таким "каркасом", тоді як м'яка білизна рекомендується, як правило, для занять спортом, а також для вагітних і годуючих жінок.

Балконет

У балконетах форма чашок нагадує маленькі балкончики. У цьому бюстгальтері верхня частина грудей практично повністю відкрита. Такі моделі надягають під спокусливо глибоке декольте.

Push up (пуш-ап)

Термін "push up" в перекладі з англійської означає "збільшувати, підвищувати". Нижня частина чашок цих бюстгальтерів має додаткову подушечку, яка візуально піднімає і збільшує груди.

з формованою чашкою

Бюстгальтери з формованою чашкою на сьогоднішній день є найпоширенішим типом. Вони надають грудям гарний і акуратний зовнішній вигляд, а також візуально трохи збільшують їх розмір.

Без бретелей

Бюстгальтери без бретельок завжди мають формованні чашки для підтримки грудей. Такі моделі надягають під сукню з відкритою спиною або з корсетом без лямок.

Зі знімними бретелями

При формованій чашці можна зняти бретелі і надіти модель під відкрите плаття. У разі необхідності можна замінити звичайні тканинні лямки на невидимі силіконові.

Види трусиків

Залежно від форми розрізняють такі типи жіночих трусиків: сліпи, бікіні, стрінги, танга, шортики (боксери), кюлот.

Сліпи і бікіні

Труси-сліпи (slip) являють собою класичні трусики, повністю закривають сідниці і мають бічний виріз до середини стегна. Висота виробу варіюється: гумка може бути розташована на лінії талії (сьогодні подібні моделі використовуються в основному для корекції фігури) або на лінії стегна (у більшості сучасних моделей). Останній різновид називається бікіні.

Стрінги

Стрінги (string) виправдовують свою назву, тобто мають форму нитки. Такі моделі повністю відкривають сідниці; передня частина виконана у вигляді трикутника і з'єднується з верхньою гумкою за допомогою тонкої тасьми.

Танга

Трусики-танга (tanga) закривають сідниці, проте їх передня і задня частини також з'єднуються між собою за допомогою тонкої тасьми.

Шортики

Шортики (boxer) як елемент нижньої жіночої білизни являють собою дуже короткі штанці, які доходять до нижньої лінії сідниць. Такі моделі, як правило, використовуються в холодну пору року або при заняттях спортом.

Кюлот

Дуже схожий на шортики інший різновид білизни, трусики-кюлот. Відмінність полягає в більш високому бічному вирізі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Мода і стиль Імідж та стиль Види бюстгальтерів і трусиків