ja-cpanel-top


Як вибрати сумочку?

altЯк вибрати сумочку? Практично кожна жінка, користується сумочкою. Але завжди може вільно її вибрати, тим більше що в наш час, вибір сумок просто величезний.

Так як же підібрати собі сумочку?

Для початку, вам потрібно визначитися, для чого вона вам потрібна? Якщо це сумочка для повсякденного життя, то вам потрібна сумка, яка буде вміщати в себе ваші необхідні речі . Вона повинна бути міцною, бажано темного кольору, оскільки ви будете кожен день її носити, і звичайно сумка повинна витримувати перепади температур.

Краще, якщо це буде шкіряна сумка, з безліччю внутрішніх кишень, оскільки при поїздках у громадському транспорті або походах в магазин, нечесним на руку людям, буде простіше дістати з зовнішніх кишень ваше майно. Тому, обов'язково і цей факт передбачайте.

Вибирайте зручну сумку, таку, що б вона легко закидалася на плече, або трималася в руках, що б кожен день, вам не було некомфортно її носити. Так само, дивіться на якість сумки. Почитайте марку виробника, спробуйте її на дотик, загляньте всередину сумки. Чи немає неякісних та швів, які розійшлися? Не стирчать вільні нитки? Все має бути красиво і акуратно.

На той випадок, якщо ви зважилися купити сумку із зовнішніми кишенями, то нехай, краще, вони будуть закриватися, або ви повинні просто уважно дуже стежити за сумкою в майбутньому.

Якщо ж це сумка для поїздок і відряджень, то вона повинна вміти уміщати в себе, крім основних речей, ще і додаткові, які ви берете з собою у відрядження і поїздки. Краще, якщо сумка буде міцною, тому що тягати вам доведеться її по безлічі різних місць, і якщо вона порветься, то може порватися в самий невідповідний момент, заставши вас зненацька далеко від дому.

Коли вам потрібна сумочка, для виходу у вечірній час, або в ресторан, то вам краще підійде маленька сумочка, яка буде підходити до кольорів вашого вечірнього гардеробу. Або, можете придбати нейтрального кольору сумочку, яка буде вміщати тільки найнеобхідніше.

Але врахуйте, якщо ви не звикли до такої сумочки, то спокійно можете забути її в одному з місць, де будете відпочивати. Тому, звикайте до неї.

Що б сумка була вам в радість, не купуйте дуже важких сумок. Уявіть собі, що вам в неї ще класти ваші речі, і вона буде ще важчою, а плече буде дуже боліти, від великого навантаження.

Так само дивіться сумку «по сезону». Якщо вона біла або з літнім малюнком, то ясна річ, що вона для літа і весни, а не для осені та зими. А краще, якщо у вас є кілька сумочок, які ви можете змінювати, під різні сезони, пори року та одяг.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Мода і стиль Імідж та стиль Як вибрати сумочку?