ja-cpanel-top


Жіночі костюми...Діловий і неофіційний стиль...

Діловий костюм

      Ділова жінка в цьому сезоні - модний тренд. А значить, нам необхідний модний діловий костюм. Високі підбори, щільні колготи, спідниця-олівець, жакет або підперезаний кардиган. Елегантні рукавички і сумочка з крокодила -  вид ділової і привабливої жінки одночасно.

ділові костюмиділові костюми

діловий костюм

Брючний костюм

 З 70-х років, коли брючний костюм міцно увійшов у світову моду ми з ним так жодного разу й не розлучалися, елегантна стрілка, приталений піджак, сірі та чорні відтінки, добра класика. У цьому сезоні її урізноманітнять деталі з хутра та тканини, а так само аксесуари: шарфи, ремені з кованими пряжками, сумка-гаманець і великі окуляри.

 

жіночий костюмжіночий костюм

жіночий костюмжіночий костюм

Модні штани

    Модні штани - широкі з щільних тканин з додаванням вовни або вузькі із щільних тканин. Часто завищена талія, майже завжди лаконічний ремінь. Зручно, тепло і дуже привабливо. Знову входять у моду шкіряні штани (зверніть увагу, протипоказані дівчатам схильним до повноти).

модні штанижіночий костюм

Костюми у стилі casual

   Спортивний міський стиль міцно увійшов в моду. Багатошаровість, поєднання різних фактур, квітів, стильова еклектика або ж стильовий аскетизм, вибираємо, що нам більше подобається. Дизайнери черпають натхнення на вулицях міст, ми прислухаємося до порад дизайнерів, кругообіг ідей у природі триває. Casual - стає стилем життя.

casualcasual

Класичні офісні костюми

Завжди актуальні і модні...Класика - запорука успіху для всіх....

 

жіночий костюмжіночий костюм

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Мода і стиль Імідж та стиль Жіночі костюми...Діловий і неофіційний стиль...