ja-cpanel-top


Червона помада - тільки для сміливих?

червона помадаЧервона помада - це класика. Дівчата з червоною помадою ніколи не покидають сторінок глянцевих журналів. 

Тим не менш, багато жінок вважають, що червоний колір не для них. Але як же вони помиляються! Давайте розберемося чому.

Правило перше. Секрет криється в іншому вашому вигляді. Макіяж очей і рум'янець повинен бути непомітним, інакше ви будете бути схожим на клоуна. Уникайте підводки для очей, використовуйте тільки туш - чорну для брюнеток, коричневу - для блондинок і рудоволосих. Наносите її і на нижні вії (це візуально робить очі більшими). Обличчя покрийте пудрою, а щоки м'яким рум'янцем.

Правило друге. Олівець за лінією губ. Червона помада часто розтікається, тому спочатку обведіть губи олівцем.

Правило третє. Вибирайте правильний відтінок. Якщо у вас рожева шкіра, краще виглядають сливові відтінки, але якщо шкіра жовтого відтінку - ідеальний теплий червоний, з нотками коричневого відтінку.

Правило четверте. Не робіть манікюр червоним. Краще не використовувати лак червоного кольору, коли ви використовуєте червону помаду. Гарний світлий однотонний лак, однак і чорний колір стійко утримує свої позиції. Якщо ви хочете використовувати червоний лак, переконайтеся, що він відповідає відтінку вашої помади.

Правило п'яте. Змішання фарб. Іноді змішання кількох кольорів створює один ідеальний. Якщо ви випадково купили червону помаду, яка надто яскрава або темна для вас - не біда. Поекспериментуйте з іншими помадами, які у вас є під рукою щоб створити ідеальний червоний колір.

І на завершення, використовуйте помаду провідних торгових марок, таких як Chanel, або менш дорогих і в той же час якісних Revlon або L'Oreal.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Краса Косметика Червона помада - тільки для сміливих?