ja-cpanel-top


Підбираємо колір губної помади

губна помадаГуби - нітрохи не менш значима і "розмовляюча" частина обличчя, ніж очі. І від того, наскільки вибір губної помади обгрунтований і продуманий, залежить весь зовнішній вигляд жінки. 

 Коли з'явилася помада? Барвниками для губ користувалися ще в давнину. Тоді помаду замінювали рослинні барвники, які швидко змивалися. Протягом століть склад і зовнішній вигляд помади змінювався, і в 20-х роках XX століття з'явилася губна помада, якою ми її знаємо зараз, - олівець у футлярі. До цього вона випускалася в баночках. У 30-і роки модними були незмивні барвники, вважалося, що губи повинні бути яскраво-червоними: синьо-червоними - для брюнеток, оранжево-червоними - для блондинок. У 40-і роки ідеалом краси стали світлі губи, в 60-ті - бліді або майже білі, а в 70-80-ті популярністю стали користуватися перламутрові відтінки.

Підфарбовувавши губи, дівчата мимоволі привертають до них увагу. Губи стають виразнішими і сексуальнішими лише за умови, що колір помади обраний правильно. "Не та" губна помада здатна візуально зістарити на кілька років, не в кращу сторону змінити колір обличчя, підкреслити недостатню білизну зубів. Звичайно, не останню роль у створенні ефектного і привабливого образу грає колір помади.

Кольори поділяються на три основні групи:
теплі - персикового, помаранчевого і коралового відтінків;
холодні - рожеві відтінки;
нейтральні - бежеві, коричневі і теракотові.

губна помадаВідтінки бувають світлі, середньої насиченості і темні.

Крім усього, помади діляться на матові, глянцеві і перламутрові. І ці характеристики, безумовно, впливають на сприйняття кольору і вироблений ефект.
При виборі ми повинні враховувати відразу кілька вихідних даних:
* колір очей
* колір шкіри
* колір волосся
* колір зубів
* розмір губ
* вік
* час доби та освітлення

Перші три характеристики визначають так званий кольоротип зовнішності. Відповідно до нього повинен підбиратися колір одягу та макіяж, адже помада повинна поєднуватися і з ними.
Колір очей.
До сірих очей підходять природні бежеві і сливові відтінки. До голубих очей - бежево-рожеві і вишневі відтінки. Власницям зелених очей рекомендуються теракотові і червоно-оранжеві відтінки, а до карих очей варто підбирати коричневі, яскраво-червоні і блідо-рожеві відтінки. Звичайно, при цьому потрібно враховувати колір шкіри.
Колір шкіри.
Якщо шкіра смаглява, то добре поєднуються з нею шоколадні, винні, червоні, сливові і пастельні тона.Для світлої шкіри добре підходять бежеві, світло-коралові, світло-рожеві відтінки. Загальне правило - якщо відтінок шкіри теплий (персиковий, кремовий, відтінок слонової кістки), то й відтінки помади потрібно вибирати теплі. При холодному відтінку, відповідно, підбирають холодні відтінки помади.Це ж правило поширюється і на поєднання помади з колірною гамою одягу і макіяжу. Тепла колірна гамма в одязі представлена тонами від жовтого до теплого коричневого кольору, холодна - синіми і зеленими кольорами. Крім цих тонів, є ще і нейтральний, до нього відноситься бежевий, сірий і чорний кольори. Помада нейтральних тонів підходить і до теплої, і до холоднох колірної гами одягу. До пастельних тонів підходить холодна гама помади.
Колір волосся.
Блондинкам з блакитними або зеленими очима і світлою шкірою підходять всі відтінки рожевого, сливового і коралового. Не рекомендуються дуже яскраві кольори.Блондинкам з карими і горіховими очима йдуть ніжні відтінки рожевого і червоного. Не рекомендуються - яскраво-червоні і яскраво-рожеві.Блондинкам із золотистою шкірою підходять бежево-золотисті відтінки.Рижеволосим дамам зі світлою шкірою підходять сливовий, темно-червоний, коричневий і кораловий колір. Не рекомендується помаранчевий і яскраво-рожевий відтінки.Шатенкам з біло-рожевою шкірою йдуть рожевий, темно-рожевий, сливовий і світло-коричневий колір помади.Брюнеткам з сірими і блакитними очима і світлою шкірою варто вибрати класичний червоний або пурпурний колір.Брюнеткам з темними очима і смаглявою шкірою підходять сливовий, шоколадний, помаранчевий і темно-червоний колір.Відтінки середньої насиченості, як правило, підходять усім. Темні насичені - йдуть смаглявим темноволосим жінкам.
Колір зубів.
Білі зуби дають своїй власниці відносну свободу дій, вона прив'язана тільки до кольоротипу. Жовті зуби змушують ставитися до вибору помади більш обережно. Не рекомендуються фіолетовий колір зі всіма відтінками, коричневий і яскраво-червоний. Підходять рудуваті відтінки, світлий червоний і натуральний рожевий. Світлі тони помади та блиск для губ відволікають увагу від недосконалої форми зубів.
губна помадаРозмір губ.
Світла помада візуально збільшує губи, а темна - зменшує. Якщо ви хочете збільшити губи, то обережно обведіть їх природний контур олівцем того ж кольору, що і помада. Нанесіть пензликом помаду, а центр губ виділіть блиском. При цьому на нижню губу блиску потрібно нанести більше, ніж на верхню. Над верхньою губою можна нанести засіб з світловідбиваючими частинками, ретельно розтушувавши його.Потрібно мати на увазі, що перламутрова помада підкреслює всі дефекти губ і зорово їх збільшить. Тому, якщо губи від природи пухкі, варто використовувати матову помаду, а для вечора - глянець.
Вік.
Юним дівчатам рекомендуються світлі відтінки, молодим жінкам - соковиті кольори (враховуючи, звичайно, час доби), а зрілим жінкам - темні, але не кричущі  помади. Пастельні тони менше підкреслюють зморшки.
Час доби та освітлення.
Для світлого часу доби рекомендується використовувати нейтральні тони помади і відтінки середньої насиченості або прозорий блиск для губ. Для вечора підходять більш насичені відтінки і темний колір. При холодному освітленні (зимове небо, неонове світло) не варто використовувати холодні відтінки - віддайте перевагу бежевим кольорам і теплим відтінкам, а при теплому світлі (лампи розжарювання, свічки) не варто захоплюватися оранжевими і коричневими тонами.

Стилісти радять вибирати глибокий, насичений колір помади, щоб доповнити природний, непомітний макіяж очей. А якщо макіяж очей темний або насичений, то краще використовувати бежеві, тілесні відтінки помади.Колір олівця повинен бути того ж тону, що і помада, максимум - на один тон темніший. Наносити його можна, як до фарбування губ помадою, так і після. А можна спочатку намалювати контур для більш точного обрису, нанести помаду, а зверху підкоригувати олівцем точність ліній.Звичайно, помаду потрібно підбирати біля дзеркала, пробуючи і експериментуючи, ми можемо порадити вам, наприклад, Pupa Lasting Color #503 nail polish - orangy-red.... Найдіть свій колір і пам'ятайте, що ваше обличчя - унікальне.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Краса Косметика Підбираємо колір губної помади