ja-cpanel-top


Секрети гарних вій

туш для війЯк правильно фарбувати вії.
Вії повинні бути знежирені, тому що на жирному волосі туш тримається погано.
Перед макіяжем вії можна злегка припудрити, щоб підготувати поверхню для туші і додати віям довжину і об'єм. 

Фарбувати вії слід, починаючи з середини вії: спочатку зовнішню половину, а залишками - внутрішню. Накладайте туш шарами, багато тонких шарів виглядають краще, ніж один товстий. Після нанесення одного шару дайте туші трохи підсохнути, а потім нанесіть туш повторно - можна тільки на кінчики вій або зовнішній край. Іноді потрібно накладати другий і третій шари, поки перший ще вологий, інакше виходить дріт замість вій.
Не слід набирати на щіточку занадто багато туші, інакше вії злипнуться.
Важливо, щоб вії не склеювалися, якщо вони все-таки злиплися, то розділіть їх тонким чистим гребінцем для вій.
Найдовші вії потрібно фарбувати найбільш ретельно, а дрібні і короткі вії у внутрішньому куточку ока і на нижньому віці краще фарбувати, тримаючи щіточку вертикально.

Щипці для завивки вій.
Завивати короткі війки потрібно в три коротких "щипка" біля основи, а довгі - в три щипка вздовж довжини. І не стискайте щипці занадто сильно, інакше вії дибки стануть вгору під неприродним ляльковим кутом.
Завивати щипцями вії можна віялом: центральну частину - вгору, а вії зовнішнього краю - убік, у напрямку до скроні.
Якщо ви користуєтеся щипчиками для завивки вій, необхідно спочатку закрутити вії, а вже потім наносити туш (причому краще використовувати густу сухувату туш - вона легше фарбуватиме закручені вії і додасть їм густоту, а рідка і волога зведе ефект завитих вій нанівець).
При загинанні вій очі "відкриваються" і здаються великими. Помістіть щипці біля початку вій стисніть їх кілька разів, одночасно просуваючи до кінців вій. Нюанс: вії, загнуті догори роблять очі круглішими.
Ніколи не використовуйте щипчики для завивки після того, як нафарбували вії, - вони можуть вийти з ладу! Якщо помітили, що вії втомилися, то відмовтеся на час від завивки і подоглядайте за ними.
Миттєвий ефект в туші загнутих догори вій досягається за допомогою летючих речовин: туш підсихає, скорочується, і вії скручуються. Але летучі речовини туші сильно сушать вії, так що щипчики для завивки, як не дивно, куди більш щадні. Сучасні щипчики для завивки роблять з м'якого пластику.
Деякі нюанси в макіяжі вій.
Нафарбовані нижні вії можуть візуально зменшити очі. Якщо використовувати білий каял на нижньому внутрішньому віці, то очі зорово збільшуються.
Якщо нафарбувати надто густо верхні і нижні вії, то можна стати схожою на наївну "ляльку".
Занадто прямі вії, що стирчать вперед, краще загнути вгору щипцями. Від цього очі будуть здаватися більшими й вираз обличчя стане більш привітним.
Любителькам природного макіяжу краще фарбувати тільки корені вій, не чіпаючи кінчики.
Густо нафарбовані "махрові" вії виглядають дуже штучно і стають сильним акцентом в макіяжі. Отже: інші частини обличчя в макіяжі повинні виглядати спокійно.
Акцентовані у куточків очей вії витягнуті до скронь, візуально звужують очі і додають обличчю "хижий" вираз - ефект котячих очей.

До речі, недавно з'явились Rouge Baiser paris Laque Evidemment - 16 ROUGE PAVOT - свотчи еще одного красного лака от Френч Бэзе...

Переглянути коментарі:   
  •  
  •  
  • Відповісти цитуючи
  • Цитувати

#1 ання » 25.10.2013 18:23

:sad: ааппаип
+1 +−

ання

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Краса Косметика Секрети гарних вій