ja-cpanel-top

Макіяж

Правильна форма брів

правильна форма брівВажко собі уявити красиву жінку без брів і вій. Доглянуті брови правильної форми надають особливу виразність очам і визначають вираз обличчя.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 грудня 2011, 11:44

Тональна основа

тональна основа Правильно вибрати тон, тональну основу - означає отримати ефектний і при цьому невидимий макіяж.

При створенні будь-якого макіяжу одним з основних моментів є грамотний вибір тональної основи, що визначає колір обличчя.

Останнє оновлення на Субота, 24 вересня 2011, 11:52

Помада або блиск для губ?

блиск для губЖоден макіяж не можна вважати закінченим, без нанесення на губи помади або блиску. Так що ж з цих засобів використовувати при макіяжі?

Останнє оновлення на Середа, 14 грудня 2011, 19:42

Вибираємо тіні до кольору очей

тіні до кольору очейПри виборі кольору тіней потрібно звертати увагу не тільки на колір одягу, а й на власний кольоротип. Правильно нанесені тіні роблять очі більш виразними.

Останнє оновлення на Середа, 30 березня 2011, 11:53

Зустрічайте весну оновленою!

макіяжЗ настанням нинішньої весни модницям пропонується здійснити подорож у безмежне царство яскравих, насичених кольорів, різноманіття яких вражає - від прозоро-рожевого до насиченого малинового, від червоно-оранжевого до коралового.

Останнє оновлення на Середа, 30 березня 2011, 11:38

Макіяж і кольоротип

макіяжКосметика була відома ще в Давньому Єгипті, а цариці Клеопатра і Нефертіті вважалися найкрасивішими жінками своєї епохи за рахунок вмілого застосування декоративної косметики. Йшли століття, косметика удосконалювалася і тепер ми з вами не приносимо в жертву красі здоров'я своєї шкіри. 

Останнє оновлення на Понеділок, 07 березня 2011, 08:35

5 табу для вашої краси

ваша красаКраса може бути різною - кажуть французи, і це так, адже ми можемо визнати красивими двох абсолютно несхожих жінок. Але є речі, які здатні зіпсувати абсолютно будь-яку красу.

Останнє оновлення на Вівторок, 01 лютого 2011, 10:59

Зимовий догляд за шкірою

Зимовий догляд за шкіроюНаближається зима. А це означає, що настав час готувати шкіру до холодів і перепадів температури.
Головне, що потрібно знати про шкіру взимку - вона стає сухішою.

Останнє оновлення на Четвер, 18 листопада 2010, 15:50
Ви знаходитесь тут Краса Макіяж