ja-cpanel-top


5 табу для вашої краси

ваша красаКраса може бути різною - кажуть французи, і це так, адже ми можемо визнати красивими двох абсолютно несхожих жінок. Але є речі, які здатні зіпсувати абсолютно будь-яку красу.

 

 Запам'ятайте їх, щоб ні що не заважало вам бути гарними завжди і скрізь.

Брудне волосся. У подібному стані навіть найшикарніше волосся виглядає жахливо. І навряд чи найближчим часом нам загрожує мода на немиті голови, тому приділяйте належну увагу підтримці чистоти вашого волосся. Причому форс-мажорні обставини як виправдання не приймаються! Зрештою, зараз існують такі засоби гігієни, як сухі шампуні, за допомогою яких можна освіжити волосся за п'ять хвилин навіть в глухому лісі. Досить розподілити спеціальний порошок з тюбика по поверхні голови, а потім добре розчесати волосся, видаливши з них шампунь разом з жиром і брудом.

Недоглянуті брови також до цих пір вважаються моветоном. На жаль, багато жінок забувають приділити належну увагу корекції форми брів, зате налягають на косметику для очей. Адже саме доглянуті, правильної форми брови можуть зробити погляд виразнішим без жодного макіяжу! З іншого боку, яскравий макіяж очей тільки посилить негативне враження від негарних брів. 

Неприємний запах з рота здатний вбити чарівність будь-якої жінки. Проте, борючись за свіжість дихання, не варто захоплюватися жувальними гумками: ви ж не хочете викликати асоціації з жуйними тваринами? Краще використовуйте інші засоби, наприклад, спеціальні аерозолі для освіження дихання, які не тільки дуже ефективні, але і зручні в застосуванні. І зверніться до стоматолога - можливо, неприємний запах з рота означає проблеми із зубами, а хворі зуби і краса несумісні в принципі.

Зверніть увагу на свій манікюр! Нігті завжди повинні бути акуратними, незалежно від того, фарбуєте ви їх чи ні. Ну а вже якщо фарбуєте, то не забувайте вчасно оновлювати манікюр, особливо у разі використання яскравих лаків. Манікюр повинен бути або ідеальним, або відсутній в принципі, іншого не дано.

Нерегулярна епіляція. Ви що хочете, щоб чоловік замість гладких ніжок раптом виявив стійку щетину? За всіма канонами краси це неподобство, тим більше що зараз будь-яка жінка може підібрати для себе зручний вид видалення волосся. Віск, електричні епілятори, спеціальні креми, бритвені станки - як багато засобів для догляду за нашими ніжками, які завжди повинні бути гідні всілякого захоплення!

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Краса Макіяж 5 табу для вашої краси