ja-cpanel-top


Макіяж і кольоротип

макіяжКосметика була відома ще в Давньому Єгипті, а цариці Клеопатра і Нефертіті вважалися найкрасивішими жінками своєї епохи за рахунок вмілого застосування декоративної косметики. Йшли століття, косметика удосконалювалася і тепер ми з вами не приносимо в жертву красі здоров'я своєї шкіри. 

Сучасна декоративна косметика більше не завдає шкоди, оскільки включає до свого складу корисні добавки та вітаміни, не закупорює пори, а навпаки зволожує і оберігає шкіру від UV-випромінювання.

Косметичні засоби:

-Тональний крем, флюїд, крем-пудра - ці засоби виконують роль основи під макіяж. Вибір основи залежить від типу шкіри. Для жирної шкіри краще всього використовувати засоби, які не містять масла і запобігають швидкому прояву жиру на шкірі. Для сухої шкіри існують спеціальні засоби, що містять зволожуючі і живильні речовини. Рідкі основи і флюїди підходять для всіх типів шкіри, але вони мають легкий тонуючий ефект і не здатні приховати розширені кровоносні судини, прищики, пігментні плями і т. д.
-Маскуючі засоби - коректори здатні приховати багато дефектів шкіри (прищі, темні кола під очима,судинки) завдяки гарній здатності, що маскує. Коректор зеленого кольору маскує почервоніння, жовтий - темні кола під очима, бузковий - жовтизну. Коректор можна наносити як під тональний крем, так і поверх нього;
-Пудра - при нанесенні на шкіру усуває жирний блиск, покращує колір обличчя, фіксує основу і є завершальним акцентом у макіяжі;
-Тіні - виконують багато функцій: змінюють форму і посаджені очі, підкреслюють колір очей, надають їм глибину і виразність;
-Рум'яна - візуально змінюють овал обличчя, додають обличчю жвавість, виразність, здоровий зовнішній вигляд, рельєфність;
-Помада та блиск для губ - найпопулярніші засоби декоративної косметики. Вони надають губах потрібний колір або відтінок, роблять їх візуально пухкими і сексуальними. Сучасні помади і блиски містять зволожуючі і живильні речовини, які захищають губи від шкідливих зовнішніх впливів навколишнього середовища і роблять їх еластичними;
-Олівці і підводки - допомагають нам не тільки виділити очі й губи, але й змінити їх форму. Айлайнер - це рідка підводка. Кайал - м'який олівець для підведення очей, який залишає м'яку і природну лінію;
-Туш - обов'язковий засіб для сучасного макіяжу, подовжує вії, додає їм об'єм, роблячи очі виразними.

Порядок виконання макіяжу

1. Очистити обличчя звичним способом.
2. Нанести легкий денний крем.
3. Замаскувати недоліки коректором.
4. Нанести основу під макіяж.
5. Припудрити обличчя.
6. Виконати макіяж очей.
7. Нанести рум'яна.
8. Виконати макіяж губ.

Кольоротип

У деяких кольорах ми виглядаємо добре, в деяких - фантастично. Як же вибрати колір, в якому ми будемо виглядати ефектніше і гармонійніше? У цьому нам допоможе теорія кольоротипу. Кожна людина більше схильна до одного з 4 типів: весняного, літнього, осіннього або зимового. Щоб визначити свій тип, потрібно звернути увагу на колір шкіри, очей і волосся (натуральний колір) та інтенсивність, глибину цього кольору.

макіяжВесняний тип

Жінка весняного типу, незалежно від розміру її одягу і ваги тіла, завжди має в собі щось ніжне і крихке. Колір її шкіри - ось що робить це враження: світла, майже прозора, з жовтувато-золотистим підсвічуванням зсередини. Деякі жінки мають колір обличчя слонової кістки, в інших вона покрита легким рум'янцем рожево-персикового кольору. Частина жінок весняного типу страждають від того, що при найменшому хвилюванні їх щоки вкриваються червоними плямами. Якщо у весняного типу є веснянки, то вони теплого золотистого кольору. Жінки весняного типу найчастіше блондинки: світло-лляні, світло-солом'яні, світло-бежеві і світло-руді. Яким би не був колір волосся жінки-весни, він завжди буде мати теплий золотистий відблиск, і ніколи не буде холодним попелястим. Палітра кольорів очей весняного типу обширна - від блакитного, бірюзового та зеленого до золотисто-карого. Дуже рідко зустрічаються темні або інтенсивно-зелені очі.
Отже, весняний тип - теплий, ніжний, ясний і кольори йому йдуть теплі, чисті, ясні.

макіяжЛітній тип

Жінки літнього типу зустрічаються в наших широтах частіше за інших. Палітра кольору шкіри і волосся дуже обширна, тому деколи важко визначити, до якого типу належить жінка. Жінки літнього типу частіше за інших незадоволені кольором свого волосся, він здається їм мишачо-сірим. І все через те, що волосся у них має попелястий відтінок: від попелястого блонду до попелястого шатена. Шкіра може бути дуже світлою, молочною, рум'яною або навіть оливковою, але завжди присутня блакитнувате підшкірне підсвічування. Веснянки сіро-коричневі і ніколи золотисто-коричневі. Очі у літнього типу сірі, сіро-блакитні, сіро-карі. Погляд завжди здається димчастим через молочний колір білків, які ніколи не бувають прозорими.

Літній тип - холодний, димчастий, приглушений, неконтрастний.

макіяжОсінній тип

Жінка осіннього типу - привабливий хамелеон. Змінюючи стиль, вона міняється як ніхто інший. Багато жінок осіннього типу виглядають дуже яскраво і привабливо без косметики. Решті ж потрібно зовсім небагато косметики, щоб виглядати більш виграшно. Всі жінки осіннього типу мають шкіру теплого жовтувато-золотистого відтінку, як і весняний тип, але більш інтенсивно забарвлену, начисто позбавлену рум'янцю. Типовий колір волосся - рудий: від морквяно-рудого і мідно-рудого до каштанового. Очі у осіннього типу дуже яскраві і виразні: променисті блакитні, сіро-сталеві, бурштинові, зелені, золотисто-карі, темно-карі. Дуже часто зустрічаються золоті крапки на райдужці очей.
Осінній тип-теплий, насичений, контрастний.

макіяжЗимовий тип

Жінки зимового типу зачаровують своєю драматичною контрастністю: світла шкіра, темне волосся і насичений колір райдужок в сусідстві з яскравими білками очей. Шкіра завжди має прозоро-блакитний відтінок. І неважливо, біла шкіра або з оливковою смаглявістю, але вона завжди здається прозорою, фарфоровою і холодною. Вкрай рідко у жінки зимового типу буває легкий рум'янець.
У переважної більшості представниць цього типу темне волосся: чорні з синюватим відтінком, темно-каштанові і завжди відливають попелястим, холодним блиском.
Очі у жінки-зими завжди ясні, інтенсивного і виразного кольору. Найчастіше льодово-блакитні, фіалково-блакитні, сині, виразно-сірі, прозоро-зелені, темно-карі, чорні. Дуже рідко буває змішаний колір очей-наприклад сіро-зелений, але він яскравіший, ніж у літнього типу з-за різкого контрасту з білками.
Зимовий тип - холодний, чистий, контрастний.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Краса Макіяж Макіяж і кольоротип