ja-cpanel-top


Помада або блиск для губ?

блиск для губЖоден макіяж не можна вважати закінченим, без нанесення на губи помади або блиску. Так що ж з цих засобів використовувати при макіяжі?

На думку косметологів, все ж слід віддати перевагу блиску, і причин тому достатньо.Так давайте ж про це і поговоримо, в чому ж полягає перевага блиску для губ перед помадою?

Почнемо з того, що використовувати блиск економічніше, ніж помаду, так як на губах він тримається довше, що дуже вигідно в тому випадку, коли у вас немає можливості підправити макіяж, ваші губки все одно будуть блищати.

 Тим більше, що й вибір відтінків значно ширший, ви маєте можливість скористатися навіть тими з них, які не додадуть вульгарності вашому образу, як у тому випадку, якщо ви скористаєтеся помадою більш яскравих кольорів.

Та й наносити блиск значно простіше, ніж губну помаду, вам не обов'язково наявність дзеркальця або світла, що дуже зручно, коли ви знаходитесь в такому місці, де відсутня і те, і інше.

 Якщо ви використовуєте блиск з перламутром, то він додасть вашим губам більшої чутливості, зорово збільшить їх, додасть сяйва.

А так як, при нанесенні блиску на губи заповнюється кожна їх складочка, то виглядають вони більш гладкими і молодими, такого ефекту неможливо досягти при користуванні помадою.

Блиск надає губам еротичності і чуттєвості, що робить їх більш бажаними, а от пробувати на смак вашу помаду захоче не кожен чоловік.

 Блиск для губ, що містить в своєму складі вітаміни або сонцезахисні фільтри, зберігає їхнє здоров'я в будь-яку пору року. Він зможе вберегти ваші губи від шкідливого впливу ультрафіолету, вітру, сухості, від появи на них тріщин, пошкоджень і передчасного старіння.

P.S. Пропоную переглянути сайт для девушек, де можна прочитати відверті теми...

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Краса Макіяж Помада або блиск для губ?