ja-cpanel-top


Правильна форма брів

правильна форма брівВажко собі уявити красиву жінку без брів і вій. Доглянуті брови правильної форми надають особливу виразність очам і визначають вираз обличчя.

Привабливість жіночого обличчя, багато в чому залежать від форми і кольору брів. Добре доглянуті брови надають обличчю виразність, роблять його ще красивішим.
 Брови потребують регулярного догляду. Увечері поряд з очищенням обличчя необхідно очищати і брови, так як на них осідають частки пилу.
 Форма брів часто змінюється в залежності від моди: від темних густих до вищипаних в ниточку, від прямих до круто вигнутих.
 Не варто сліпо слідувати тенденціям моди. Брови повинні виглядати природно. Форму і ширину брів потрібно підбирати до типу обличчя, строго індивідуально.

Для різних форм обличчя підходять такі брови:
- Щоб візуально збільшити маленькі очі, брови підмальовують, роблячи їх опуклими й широкими, і збільшують відстань між ними, вищипуючи волоски з боку носа.
- Якщо очі близько посаджені, то відстань між бровами має бути більше.
- Щоб виглядати молодше, потрібно збільшити відстань між бровами, не зменшуючи їх ширини, а з боку скронь домогтися витонченого вигину.
- Довгастому обличчю підходять прямі, віддалені від перенісся брови.
- Трикутному обличчю підходять підняті вгору і закруглені, не рекомендуються прямі брови.
- Овальному обличчю найбільш підходять дугоподібні брови.
- Квадратному обличчю підходять довгі, високопідняті брови, можна і злегка дугоподібні.
- Круглому обличчю підходять брови підняті вгору і на кінці злека закруглені.

 Доглядаючі засоби для брів і вій сприяють збереженню еластичності волоска і стимулюють його ріст. Найкраще підходять ті, які містять екстракт кропиви і касторове масло.

Щоб брови були красивими важливо правильно визначити їх початок і кінець. Брова повинна починатися безпосередньо над внутрішнім кутом ока. Волоски на переніссі, що виходять за цю лінію видаляються. Для визначення кінця брови беруть олівець і прикладають його від крила носа до зовнішнього кута ока. Кінець брови знаходиться в точці перетину олівця з бровою. Найвища точка брови повинна знаходиться на лінії, що йде від центру верхньої губи через зіницю до брови.

 При догляді за бровами і віями використовується маленька щіточка для вій, за формою нагадує маленьку зубну щітку. При розчісуванні обертальними рухами просуваються від краю повіки до кінчиків вій. При цьому корисно змочити щіточку в касторовій або оливковій олії, в гліцерині або зміцнюючім засобі для волосся. Це зробить брови густими, шовковистим і зміцнить їх коріння.

Для укладання брів застосовують спеціальний гель. Ті, у кого рідкі брови, можуть використовувати вітамінізовані креми, що сприяють росту волосся.
Змінювати форму брів можна за допомогою пінцета і олівця. Перш ніж приступити до процедури ви повинні точно знати, що вибрали потрібну форму брів: експериментувати з ними не варто. Брови найкраще вискубувати ввечері, щоб за ніч пройшло можливе почервоніння.

 Перед епіляцією брів вимийте руки з милом, протріть їх і пінцет спиртом, на шкіру нанесіть жирний крем. Натягніть пальцями шкіру в області брів. Першим, другим і третім пальцями правої руки тримаєте пінцет. Пінцетом захоплюйте волосся біля самого кореня. Тримаючи пінцет під гострим кутом до поверхні шкіри, швидким ривком висмикуйте волосся у напрямку його росту. Спочатку видаліть кілька волосин на одній брови, а потім на інший і перевірте симетричність, після цього можна продовжувати далі. Брова повинна звужуватися до зовнішнього кінця і поступово сходити нанівець.

Після депіляції протріть шкіру спиртом і нанесіть лосьйон (крем). Пінцет також обробіть спиртом.

 За допомогою гостро заточеного олівця можна скорегувати форму брів. Перш ніж застосовувати олівець, необхідно, щоб брови були чистими і розчесаним. Не проводьте по лінії брів одну рівну межу, наносите олівцем легкі швидкі короткі штришки зсередини назовні, як би малюючи волоски. Рухайтеся від внутрішнього кінця брови до зовнішнього. Заповніть олівцем окремі порожнечі у вигинах або подовжите дуже коротку брову. Щоб брови виглядали об'ємніше замість олівця можна використовувати тіні або туш для вій.

 Дуже важливо вибрати правильний колір. Підбирайте тона трохи світліші натурального кольору волосся, а для світлого і попелястого волосся - навпаки. Брюнеткам підходить чорний олівець, шатенкам - коричневий, рудим - теракотовий, блондинкам - світло-коричневий і золотистий. Сиві і безбарвні брови позбавляють обличчя виразності. Їх потрібно злегка підфарбовувати коричневим або сірим кольором.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Краса Макіяж Правильна форма брів