ja-cpanel-top


Головні убори 2011

головні убориЗ настанням холодів кожна з нас поспішає забезпечити себе не тільки теплим одягом і взуттям, а й відповідними сезону головними уборами. Звичайно, нам хочеться, щоб ці аксесуари були стильними й модними в додаток до їх прямих функціональних обов'язків.

Тому зараз саме час провести аналіз асортименту модних головних уборів 2010-2011 року.

Шапки-вушанки. Дивний факт: все говорить про те, що показ модних головних уборів наступаючого зимового сезону в Парижі проходить під знаком російських традицій. Як інакше пояснити панування традиційної російської шапки-вушанки на модних подіумах? Саме цей головний убір обіцяє бути ультрапопулярним в сезоні 2010-2011, причому не тільки взимку, а й восени. Просто взимку кращі моделі з теплого і затишного хутра, а восени можна носити вушанки з тонкої вовняної тканини. Втім, чудово підійдуть для стилю об'ємні шапки-обманки, тільки хутро в цьому сезоні повинне бути обов'язково пухнастим, і бажано, щоб воно гармонійно поєднувалося з вашим коміром.

хусткаХустки.  Ще одним хітом осінньо-зимового сезону стала традиційна хустка, надзвичайно популярний варіант для зими - пухова хустка. Що й зрозуміло - тепло і для тіла приємно, а вже про оригінальність такого самобутнього головного убору і говорити не доводиться. Але модниці можуть вибирати не тільки хустки з пуху, але й актуальні моделі з вовняної тканини. Зверніть увагу на хустки з самим модним дизайном: великі та соковитих тонів, з  квітами.

шапка - фушанкаБерети утримують свої позиції на модному Олімпі і популярні на протязі декількох сезонів. Тут також спостерігається панування яскравих оригінальних принтів і великого "квіткового" декору. У цьому сезоні будуть актуальні хутряні, вовняні і твідові берети. Особливо стилісти рекомендують цей головний убір жінкам з довгим волоссям і пишним чубчиком: саме берет дозволить їм створити інтригуючий образ представниці богеми.

Ще один модний тренд для холодної пори року - в'язані шапки. Велика в'язка і відсутність жорсткої форми дозволяє таким шапкам створювати візуальний об'єм, на тлі якого постать жінки виглядає дуже тендітною і беззахисною. У результаті, такі, здавалося б, непоказні шапки дозволяють сформувати жіночний і зворушливий образ, який привертає пильну увагу протилежної статі.

До речі, якщо ви маєте пухнастого друга, то рекомендуємо одяг для собак, тоді вас песик буде завжди виділятись серед інших тварин

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Мода і стиль Модні тенденції Головні убори 2011