ja-cpanel-top


Модні кольори 2013

Дизайнери вміло «грають» відтінками і щорічно створюють для нас нову палітру. Модні кольори 2013 - це цікава тема, яку варто розглянути детальніше... 

Кольорова гама одягу

Як завжди залишається актуальною «модна трійця»: білий, чорний і червоний кольори присутні практично у всіх колекціях. Але нинішній сезон виводить на позиції лідера, наприклад, всі відтінки синього кольору.

Американські дизайнери, навпаки, відійшли від буйства фарб і віддали перевагу м'яким пастельним відтінкам. У їхньому розумінні тільки вишукано-легка гамма кава з молоком і молочного шоколаду гідна справжніх цінителів моди.

Пастельні та приглушені відтінки модних кольорів 2013 року в новій колекції американського дизайнера Dennis Basso:

alt

 

Модні кольори 2013 року, безумовно, включають і зелену гаму: на піку популярності колір ялинових голок і морських глибин.

Зелений колір в новій колекції Валентина Юдашкіна 2013:

alt

Крім вищеперелічених кольорів популярними будуть коричневі  і помаранчеві відтінки. Вітається і змішування кольорів.

Оранжеві кольори в колекціях BDBA 2013 і Lela Rose 2013:

alt

У моді продовжують залишатися леопардові і тигрові принти. А в декорі позиції лідера займають мережива сірого, білого, чорного, рожевого та жовтого кольорів.

Ніжні мережива модних кольорів від Anne Avantie 2013:

alt

Колірна гамма манікюру та макіяжу

У 2013 році яскрава гама втрачає актуальність, та й хитромудре поєднання різних кольорів відходить у минуле. На піку популярності тепер спокійні відтінки. У святковий манікюр зухвалу нотку вносить барвиста палітра, яка прикрашає всього один із п'яти пальців - це вважається одним з головних трендів манікюру 2013.

У макіяжі перевага залишається за матовими відтінками і приглушеними тонами. Само собою зрозуміло, макіяж 2013 і модний манікюр повинні відповідати один одному.

Колірна гамма аксесуарів

Аксесуари в нинішньому сезоні лаконічні за своєю колірною гамою: виключається все надмірно яскраве, строкате і зухвале. В аксесуарах 2013 поєднуються ясно-кораловий, бежевий і чорний кольори.

Колір волосся 2013

У сфері перукарського мистецтва модні кольори 2013 радують своєю абсолютною натуральністю. У нинішньому сезоні продовжується царювання блонда, але вітаються лише самі природні його тони: колір льону або стиглої пшениці, меду або карамелі. Попелясті, небесні і платинові відтінки втратили свою актуальність.

Модний колір волосся 2013 - Блонд і Карамель:

alt

Шатенкам стилісти пропонують зупинити свій вибір на шикарній шоколадній гамі:

alt

Як і раніше в моді мелірування і колорування. У цьому році і стилісти, і дизайнери віддають перевазі плавному і ненав'язливого переходу відтінків - зайва агресія пішла в минуле, звільнивши місце істинній жіночності.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Мода і стиль Модні тенденції Модні кольори 2013