ja-cpanel-top


Найактуальніші принти сезону осінь-зима 2011-2012

altОсінь підступає до нас все ближче, а тому пора готуватися до нового сезону та  купувати нові та модні речі, грунтуючись на актуальних тенденціях сезону. У цій статті ми розповімо про таку важливу деталь у гардеробі кожної жінки, як принт.

Саме візерунки здатні зробити будь-який наряд виразним і незвичайним. Дізнайся про те, що тебе чекає осінню вже сьогодні!

Найвеселішим принтом цього осінньо-зимового сезону стане фауна. Одні дизайнери розмістили принти тварин лише на деяких своїх нарядах, а інші, вирішили присвятити цьому всю колекцію. Незвичний та модний принт підійде для самих сміливих модниць.

Другим за значимістю став квітковий принт. Це вже не зворушливі квіточки і літні бутони, як у попередньому сезоні. Осінньо-зимові квіти відповідають своїй сезонності - вони об'ємні, яскраві і чіткі.

Якщо принти зі світу флори і фауни для тебе занадто екстравагантні, то звернися до старої доброї класики - горошку. Цього року дизайнери не поскупилися на варіації цього елегантного візерунка. Крупний, дрібний, об'ємні горошини у вигляді аплікацій - тобі під силу вибрати будь-який варіант. Тільки пам'ятай: великий горох спотворює фігуру і підходить тільки струнким дівчатам.

  Ми впевнені, що ти обов'язково знайдеш свій ідеальний принт сезону і будеш виглядати в ньому надзвичайно!

altaltalt

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Мода і стиль Модні тенденції Найактуальніші принти сезону осінь-зима 2011-2012