ja-cpanel-top


Наймодніші кольори весни 2011

модні кольори весниКолір урізноманітнює наш гардероб і робить наше життя яскравішим і насиченішим. Колір задає тон нашому настрою і образу. Які ж кольори в весняній моді  2011 року? 

Оранжевий. Речі помаранчевого кольору зустрічаються практично в кожній модній колекції. Цей колір стиглого апельсина буде одним з найбільш модних кольорів наступаючої весни.

Білий. Білий колір - один із найбільш топових кольорів весняно-літнього сезону. Не важливо, штани це, шорти, майки або плаття. Це в будь-якому випадку буде ультра модно.

Фіолетовий. Цей колір знову актуальний. Він досить різноманітний, має багато відтінків і варіантів. Крім того, він універсальний.

Сірий. Хтось вважає цей колір нудним. Однак, він є незамінний для тих, хто любить комбінувати кілька кольорів у одному образі. Цей колір виглядає дуже благородно і елегантно.

Чорний. Цей колір актуальний ось вже декілька сезонів. Він чудово підходить для комбінованих ансамблів.

Зелений. Цілком закономірно, що навесні в моді зелений колір. У цьому році зелений знову актуальний.

Квітковий принт. Квіткові мотиви актуальні ось вже декілька сезонів. Квітковий принт можна зустріти в багатьох модних колекціях.

Морська тематика. Одяг у смужку не менш актуальний, ніж квітковий принт. Такі речі підійдуть практично кожному, зроблять ваш образ яскравішим та ефектнішим. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Мода і стиль Модні тенденції Наймодніші кольори весни 2011