ja-cpanel-top


Як правильно підібрати білизну до вашого типу

білизна вашого типуКожна жінка єдина і неповторна. І все ж всіх жінок світу можна розділити на п'ять груп за формою попи. Це відкриття зробив хірург Метью Шульман. За час своєї роботи він досліджував 50 тисяч представниць прекрасної статі з 35 країн світу. Можна з упевненістю сказати, що ця людина розбирається в дупі, як ніхто інший.

Як розповів Шульман, йому вдалося класифікувати такі типи: грушоподібна, трикутна, квадратна, кругла і тип «перевернуте серце». Форма жіночої попи, за словами хірурга, залежить від положення тазових кісток, розподілу жиру, розміру сідничних м'язів і того, як м'язи з'єднані з стегновою кісткою.

Звучить дуже науково. Давайте розберемося з кожним типом і визначимо свій, а також дізнаємося, яка білизна підходить для кожної форми сідниць.

1. Квадратна

Якщо тазова кістка і зовнішня поверхня стегна створюють перпендикулярну підлозі лінію, значить, у вас попа в формі квадрата.

Відповідну нижню білизну можна підібрати в інтернет магазині https://ewashop.com.ua/: такому типу ідеально підійдуть тонги, трусики танга, бікіні, труси-шорти. Бажано, щоб це був еластичний матеріал, який щільно облягає (не плутати з "віджимає") ноги.

2. Перевернутий трикутник
Ви можете віднести свою попу до цього типу, якщо лінії від стегон до тазу розгорнуті всередину. Доктор Шульман стверджує, що цей тип, як правило, характерний для жінок з широкими плечима і вузькими стегнами.

Відповідна нижня білизна: зверніть увагу на труси-бріфи, труси-шорти, хіпстера або бікіні.

3. Форма груші

Ваша попа належить до цього типу, якщо її найширше місце - між тазовими кістками.

Відповідна нижня білизна: оскільки такій попі властиві досить широкі стегна, зверніть увагу на танга, бікіні, труси-шорти. Словом, на ті моделі, які не врізаються в стегна. Також непоганий варіант - безшовна білизна.

4. Кругла
М'які і плавні лінії цієї попи утворюють коло. До щасливим власницям даного типу відносяться Бейонсе і Кім Кардашьян.

Відповідна нижня білизна: вибирайте танга і тонги, а також труси-шорти і бріфи, які мають досить тканини з боків. Віддавайте перевагу тим моделям, які не роблять з однієї сідниці дві. У цих же цілях вибирайте білизну на розмір більше.

5. Перевернене серце
Цей тип схожий на коло з одною тільки різницею, що основна вага припадає на нижню частину.

Відповідна нижня білизна: як і у випадку з круглою, зверніть увагу на бріфи, труси-шорти, танга і тонги.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Мода і стиль Модні тенденції Як правильно підібрати білизну до вашого типу