ja-cpanel-top


Як знайти роботу в Польщі?

Як знайти роботу в Польщі?Кожна людина має право на повагу, особливо коли приймає рішення про виїзд за кордон на роботу. Це рішення є нелегким. Ризик, туга, залишення близьких і виїзд в «невідоме» обтяжені істотним стресом і невпевненістю. 

Як буде? Чи фактично я зароблю добрі гроші, чи хтось мене не обманить. Чи я дам собі раду? Це нормальні запитання, яке задає собі кожна людина, що збирається на еміграцію. І не має значення до якої країни ми хочемо виїхати. Шукаючи можливості виїзду потрібно старанно шукати агентства з працевлаштування, які діють на ринку багато років. Така фірма дає нам гарантію, що ми не опинимося на вулиці, без грошей.

Джерелом інформації є, безперечно, Інтернет. Перед підписанням договору з агентством потрібно пошукати інформацію про дане агентство. На жаль, за різними даними, аж 70% агентств є ненадійними, так лише 30% можна довіряти. А як бути, коли ми не хочемо шукати роботу за посередництвом агентства з працевлаштування?

Така можливість існує створюючи свій професійний профіль на порталі www.pracadlaukrainy.pl. Це платформа для польських роботодавців, які можуть таким чином шукати працівників з кожної галузі. Це роботодавець, а не агентство звертається і безпосередньо зв’язується із зацікавленою особою і встановлює умови. Кількість професійних профілів зростає дуже швидко, оскільки осіб, які шукають роботу, є дуже багато.

Отже, можна самостійно шукати роботу, а не тільки через агентство з працевлаштування. Польські роботодавці надзвичайно зраділи такому новому порталу і зазначають, що таке знаряддя дуже потрібне. Це перший такий портал для громадян України. Варто теж читати, шукати інформацію, підвищувати кваліфікацію бажаючи на довше оселитися в Польщі. Є вже і такі можливості. Спеціалізовані курси дозволяють здобути наступні щаблі кваліфікації для зварників чи для водіїв. Можливостей є більше.

Щоб бути конкурентним не йдеться лише про те, щоб виконати роботу за меншу оплату, але щоб показати на що особа реально спроможна. Усе більш громадян України шукає таких можливостей, а також все більше осіб вчить мову. Без мови важко домовитись. Що цікаво, була введена в дію також інформаційна лінія, яка діє на потреби осіб, які шукають роботу та осіб, які шукають працівників. Перед виїздом варто до цього придивитися. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Новини Новини Як знайти роботу в Польщі?