ja-cpanel-top

Парфумерія

Духи і одеколон: в чому різниця?

ароматЯк і інші парфумовані засоби, духи і одеколон міцно увійшли в наш побут ще кілька століть тому. Всупереч нашій волі, їх хвилюючий аромат викликає сильну реакцію - то огиду і роздратування, то закоханість і збудження.

Останнє оновлення на Середа, 17 серпня 2011, 06:17

Парфумерія і здоров'я

алергіяПшик туди, пшик сюди ... Розбрискуючи парфум, ми не дуже замислюємося про те, на яку небезпеку при цьому піддаємо своє здоров'я, адже збудливі аромати створюються на основі шкідливих хімікатів, які можуть серйозно нашкодити вашому здоров'ю та благополуччю.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 квітня 2011, 12:15

Ароматне орієнтування: як підібрати свій запах?

ароматВибір парфумерії схожий на пошук свого стилю зачіски або джинсів, які ідеально сидять. Духи або туалетна вода повинні точно так само бездоганно "сидіти" і підходити індивідуально для кожного.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 квітня 2011, 11:35

Кожній ролі - свій аромат

ароматПрактично кожна сучасна жінка змушена грати в своєму повсякденному житті не одну, а відразу кілька ролей: ділової жінки, вмілої господині, люблячої мами, сексуальної партнерки й т.д. Не так-то просто налаштуватися на чергову зміну образу, але в цьому нам допоможуть різні аромати! 

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 квітня 2011, 11:13

Аромат молодості...Пропонуємо нашу Топ - 5...

moschino

Moschino Funny! від  Moschino - чудовий, грайливий парфум, зухвалий і збудливий, сліпучий і хвилюючий! Фруктові нотки, пікантно відтіняючі квітковий акорд, надають Moschino Funny! шарм і мрійливість.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 січня 2011, 15:49

Пори року...Вибираємо жіночі духи...

шарліз теронСприйняття ароматів міняється в залежності від пори року. Спека може підсилити і без того різкий або пряний аромат.

Останнє оновлення на Середа, 01 грудня 2010, 13:54
Ви знаходитесь тут Краса Парфумерія