ja-cpanel-top


Духи і одеколон: в чому різниця?

ароматЯк і інші парфумовані засоби, духи і одеколон міцно увійшли в наш побут ще кілька століть тому. Всупереч нашій волі, їх хвилюючий аромат викликає сильну реакцію - то огиду і роздратування, то закоханість і збудження.

Нюх - саме гостре чуття, яким наділена людина. У парфумерії поступово стерлася відмінність між жіночими та чоловічими парфумами, тепер духи і одеколон відрізняються тільки інтенсивністю запаху і його стійкістю - аромат парфумів стійкіший і насичений, ніж запах одеколону. 

 Ні одне обговорення парфуму не обходиться без згадки сучасного центру парфумерної індустрії, "Мекки ароматів", - Франції. Однак багатьом невідомо, що використовувати ароматичні властивостей речовин і складати з них нові аромати першими навчилися стародавні єгиптяни, а французи тільки перейняли їх уміння. Щоправда, вони виявилися настільки талановитими учнями, що перетворили це ремесло спочатку на справжнє мистецтво, потім - в науку, і, врешті-решт, - в індустрію з оборотом у кілька мільярдів доларів. 

 Головна проблема, з якою стикаються творці будь-якого парфуму, - його стійкість. Будь-який аромат сучасності втрачає яскравість і насиченість, хоча деякі все ж зберігаються довше. Французам вдалося розкрити секрет збереження стійкості аромату і часткового вирішення цієї проблеми - так з'явилася парфумерна композиція з нот трьох рівнів, які поступово розкриваються протягом дня. Розкривається аромат яскравими верхніми нотами, які швидко змінюються більш стійкими середніми нотами. Серцеві ноти можуть утримуватися годинами. І, нарешті, завершують парфумерну композицію глибинні (також "кінцеві", "базові") ноти, які не можна швидко вловити. Основа аромату розкривається через 15-20 хвилин після нанесення і тримається протягом довгого часу, залишаючи сильне враження; забезпечує силу і стійкість аромату. В останній фазі запаху присутні тільки найважчі складові. У наступні години дія запаху дуже повільно зникає. 

 Купувати французькі парфуми або віддати перевагу творінню японських парфумерів - вирішувати тільки вам. Можемо вам лише запропонувати каталоги Орифлейма, де є дійсно багато різних парфумів, вартих вашої уваги. Проте коротка фраза "Зроблено у Франції" вже є знаком якості, який коштує чималих грошей. Кращі і найвідоміші лінії французької парфумерії коштують настільки дорого, що їх купівлю можна розглядати як справжню інвестицію. Втім, у продажу можна знайти величезну кількість прекрасних парфумів, покупка яких вас не розорить. 

На відміну від духів, до композиції одеколону входить одна лише основа, тому його запах вивітрюється набагато швидше. Жіночі одеколони продаються у формі спреїв, але зустрічаються й одеколони в традиційних флаконах.

 Одеколоном слід користуватися з особливою обережністю, тому що можна ненавмисно нанести занадто багато - впевнені, ця ситуація знайома багатьом жінкам! Аромат повинен бути тонким і ненав'язливим, він повинен змішуватися з запахом тіла і поєднуватися з натуральними феромонами. Коли мова йде про запах, діє золоте правило - чим менше, тим краще!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Краса Парфумерія Духи і одеколон: в чому різниця?