ja-cpanel-top


Парфумерія і здоров'я

алергіяПшик туди, пшик сюди ... Розбрискуючи парфум, ми не дуже замислюємося про те, на яку небезпеку при цьому піддаємо своє здоров'я, адже збудливі аромати створюються на основі шкідливих хімікатів, які можуть серйозно нашкодити вашому здоров'ю та благополуччю.

 Алергічні реакції 

 Оскільки до складу парфумів входять різні хімічні речовини, вони можуть викликати хімічну або алергічну реакцію і висипання на шкірі. Парфуми можуть викликати появу висипу, кропивниць, дерматиту й екземи, або посилити ці прояви, якщо їх хімічна формула не підходить для вашої шкіри. 

Перед використанням нового парфуму обов'язково протестуйте його на невеликій ділянці шкіри, щоб переконатися в тому, що духи не викличуть алергічну реакцію (найкраще тестувати парфуми на внутрішній стороні зап'ястя). Після проведення тесту слід почекати 24 години і тільки потім, при відсутності висипки або інших алергічних проявів, можна користуватися парфумами. Якщо ж алергічна реакція все ж таки з'являється, ні в якому разі не користуйтеся парфумом і запам'ятайте всі інгредієнти, які входять до складу духів. Якщо ж реакція дійсно серйозна або хвороблива, зверніться до лікаря. За відсутності будь-якої реакції можете користуватися парфумами, не замислюючись про наслідки.

Забруднення і хвороби навколишнього середовища

Останнім часом в центрі уваги фахівців виявилася проблема потенційної шкоди деяких парфумів для гігієни навколишнього середовища. Існує думка, що багато хімічних речовин, які входять до складу парфумерної продукції і при розпиленні потрапляють в повітря, дуже небезпечні для здоров'я людини. Незважаючи на відсутність клінічних досліджень, присвячених вивченню цього питання, кількість людей, які скаржаться на подразнення слизових дихальних шляхів, безперечно викликає подив.

 Важко уявити, що улюблений парфум може бути небезпечним. Однак до складу деяких духів дійсно входять токсичні хімікати. Більшість наявних у продажу парфумованих засобів, у тому числі духи, створюються на основі синтетичних хімічних речовин, отриманих з таких інгредієнтів, як дьоготь і бензин. Коли ви користуєтеся парфумом, до складу якого входять ці компоненти, ви практично наносите їх на шкіру. Подібні шкідливі хімічні речовини, розпорошені в повітрі, можуть викликати чхання, кашель, сльозотечу, задишку, головний біль, запаморочення і нудоту. 

 За даними статистики, 20 - 30% населення планети страждають від алергії на одну або більше синтетичну речовину. Втім, багато людей так і проживають життя, не підозрюючи про свою алергію, оскільки ніколи не стикаються з потенційними алергенами і не проходять діагностику. Проблема хвороб навколишнього середовища набула такого поширення, що в багатьох офісах, школах та інших громадських місцях офіційно заборонено користуватися парфумами. 

Як захистити здоров'я від шкоди парфумів

 Зрозуміло, повністю застрахуватися від шкідливої дії парфумів просто фізично неможливо, оскільки різноманітні запахи переслідують нас все життя. Втім, у наших силах звести цей ризик до мінімуму. Для цього достатньо не користуватися парфумами, до складу яких входять шкідливі компоненти, і намагатися обмежувати час, проведений у громадських місцях. 

Якщо ви ніколи не стикалися з подібними проблемами і продовжуєте користуватися парфумами, просто знайте, що невеликий пшик може мати великі наслідки, особливо для оточуючих.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Краса Парфумерія Парфумерія і здоров'я