ja-cpanel-top


Кольори, які покращують настрій

колірУсі люди є створіннями емоційними, навколишній світ постійно пробуджує в нас різні емоції. Ви знаходитесь в лісі і відчуваєте, як у вашій душі починає понувати відчуття комфорту та затишку. 

Ви сидите в яскраво-жовтому кафе і відчуваєте, як вас охоплює збудження.

 Перед тим як ви почнете роботу з декорування інтер'єру, деякий час поміркуйте про те, які емоції ви хотіли б відчувати в даному приміщенні. Проведіть у ньому деякий час, а потім вже беріться за роботу з остаточної колірної обробки. Нанесіть на стіни кілька пробних колірних тестів і спостерігайте, як вони змінюються протягом доби. Задрапіруйте тканиною стільці і поставте їх біля пофарбованої стіни, подивіться, як кольори і матеріали взаємодіють між собою.
 Наприклад, в приміщенні домашнього офісу можна застосувати в якості основного кольору небесно-блакитний. Жовтий - це чудовий колір для кухні. Якщо ви хочете, щоб вітальня була пофарбована в багряні тони, подумайте про меблі, фактура яких створювала б глянсовий ефект губної помади, виберіть як оббивки чуттєвий оксамит і гладкий атлас. Атмосфера придбає закінченість, якщо внести в кімнату і розташувати на низькому рівні освітлювальні прилади у формі свічок.

Фарби, що піднімають настрій

 Окремі кольори часто викликають цілком певні настрої. Встановлено, що під впливом конкретної групи квітів ті чи інші настрої можуть зникати або з'являтися. Ці настрої мінливі, вони залежать, зокрема, від тону і глибини кольору. Однак, створюючи власні колірні комбінації, пам'ятайте про наступне.

Рожеві кольори жіночні, життєрадісні, дають позитивну енергію.

Червоні - чуттєві, зухвалі, створюють відчуття інтимності і комфорту.

Помаранчеві стимулюють творче начало, занурюють в атмосферу теплоти і затишку.

Жовті - доброзичливі і життєрадісні. Кажуть, що яскраво-жовті кольори змушують розум краще працювати.

Зелені символізують природний початок. Вони одночасно заспокоюють і підбадьорюють, приводячи почуття в рівновагу.

Блакитні і сині фарби пов'язані з кольором неба і води. Вони асоціюються з чистотою розумового процесу і спокоєм.

Фіолетові барви - збуджуючі і сексуальні. У прохолоді синьо-фіолетових тонів бачиться якесь духовне начало.

Цікаво знати: якщо ви замічаєте, що не все в порядку у вашому психологічному житті, то можливо вам потрібно пройти тест на шизофрению

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Родина Психологія Кольори, які покращують настрій