ja-cpanel-top


Користь граната

гранат

Гранат належить до продуктів, що дарує здоров'я і красу. Користь граната полягає в його здатності уповільнювати процеси старіння, перешкоджати розвитку зморшок, боротися із захворюваннями серця.

Гранат не тільки корисний, але і є збуджуючим засобом, тому використовуйте його для приготування їжі для романтичної зустрічі.

Історія граната
Гранат (Punica granatum) протягом всієї історії шанували як символ здоров'я, родючості та відродження. Одні народи вважали, що він має величезні містичні цілющі сили. Інші вважають за краще використовувати його в більш практичних цілях, наприклад для прикраси або з метою підфарбовування. Багато вчених вважають, що саме гранат, а не яблуко використовувала Єва, щоб спокусити Адама в біблійному саду. Зв'язок з релігійною традицією простежується і в історії Середніх століть. Наприклад, у середньовічних міфах про єдинорога говорилося, що ягоди гранату "кровоточили", символізуючи страждання Христа. Дерево граната зображувало вічне життя.

Цілющі властивості граната
Сік граната - один з найсильніших природних антиоксидантів. Дослідження показують, що в соку граната міститься більше сильнодіючих антиоксидантів, ніж у будь-якому іншому напої. Крім вітаміну С, гранат містить групу антиоксидантів, які називаються флавоноїди (також відомі як поліфеноли). Ця велика група рослинних хімічних речовин відома своїм численними корисними властивостями, включаючи протизапальні, антибактеріальні та антивірусні. Найбільшу цінність гранат представляє як антиоксидант. Гранат захищає організм від вільних радикалів - небезпечних молекул, які утворюються в результаті природних метаболічних процесів в організмі під впливом забруднення навколишнього середовища, зокрема сигаретного диму. Вільні радикали збільшують небезпеку виникнення серцевих захворювань, стенокардії, раку і хвороби Альцгеймера і можуть
послужити причиною передчасного старіння. Таким чином, гранат дійсно є важливою частиною домашньої аптечки!

Косметичний ефект граната
Коли організм піддається впливу вільних радикалів, серед інших шкідливих наслідків, до яких це може призвести, організм позбавляється поживних елементів, необхідних для відновлення і оновлення шкіри. При тривалій нестачі цих поживних елементів шкіра стає тьмяною, сухою і втрачає свою еластичність - все це призводить до передчасного старіння. В Індії лист граната використовується для лікування порізів, оскільки він містить природну загоюючу і заспокійливу речовину. Нещодавно косметичні фірми виявили цілющі для шкіри якості граната і почали використовувати його в засобах для зволоження, захисту від сонця і очищення нарівні з іншими продуктами.

Не знаєте як правильно зробити фэн-шуй офиса, сьогодні це не проблема. Більше інформації на www.your-fengshui.ru

Переглянути коментарі:   
  •  
  •  
  • Відповісти цитуючи
  • Цитувати

#1 Іринка » 18.11.2010 13:04

Дуже часто смакую гранатом.. Надіюсь у нього так багато вітамінів та користі як про це пише в даній статті....
+1 +−

Іринка

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Здоров'я Рецепти здоров'я Користь граната