ja-cpanel-top


Методи боротьби проти випадіння волосся після пологів

altЧерез кілька тижнів або місяців після пологів, ви помічаєте, що починає інтенсивно випадати волосся: на гребінці, подушці, одязі ... Всюди ваше волосся!

 Чому ж після пологів інтенсивно випадає волосся?
Справа в тому, що під час вагітності рівень жіночого статевого гормону, естрогену, досить високий.

Естроген дозволяє не тільки виносити дитину, але і продовжити цикл життя волосся, запобігаючи їх випаданню. Після пологів рівень естрогену знижується (особливо інтенсивно після кесаревого та відмову від природного вигодовування). Тому випадання волосся в перші місяці після пологів - процес цілком природний. Не варто впадати в паніку і терміново купувати перуку - здоровий організм цілком здатний впоратися з цією проблемою сам. А ваше завдання - посприяти йому в цьому.

Відкладіть схуднення на потім
Багато мам, відразу після пологів, у мріях про струнку фігуру, забуваючи про потреби дитини, ревно дотримуються дієти для схуднення або завзято займаються фітнесом. В результаті запаси цінних поживних речовин (незамінних амінокислот, вітамінів, кальцію та інші) виснажуються, посилюється післяпологове випадання волосся, молоко стає водянистим, а то і зовсім пропадає, і малюк недоотримує необхідні для нормального розвитку поживні речовини. Заповнити їх запас і зупинити випадіння волосся після пологів допоможе збалансоване харчування і прийом вітамінних препаратів для вагітних і годуючих мам.

Годуйте малюка грудьми
Волосся може інтенсивно випадати в період відлучення дитини від грудей. "Молочний" гормон, пролактин продовжує вироблятися і накопичується, зменшуючи вироблення естрогену, що запобіга' випаданню волосся. Природне вигодовування до року забезпечить не тільки формування імунітету у малюка, а й "згладить" гормональні перепади після пологів, значно скорочуючи ризик інтенсивного випадіння волосся.

Спокій, тільки спокій!
Сильне випадіння волосся після пологів буває через стрес і хронічне недосипання - адже в перші місяці після пологів організм ослаблений, при цьому на ваші тендітні плечі навалюється безліч нових обов'язків і проблем. Тому, намагайтеся висипатися і створювати навколо себе сприятливу обстановку.

Від інтенсивного випадіння після пологів, волосся врятує дбайливий догляд
- Щоб відновити нормальний ріст волосся, потібно постригтися.
- Уникайте стягуючих волосся косичок, хвостів, гумок і металевих шпильок.
- Розчісуйте тільки сухе волосся і тільки м'яким гребінцем з дерева або щіткою з натуральних матеріалів.
- Щоб запобігти сильному випаданню волосся, намагайтеся не користуватися феном і не виходити на яскраве сонце без головного убору: гаряче повітря і ультрафіолет пошкоджують і без того ослаблене після пологів волосся.
- Відкладіть "в довгий ящик" хімічну завивку і фарбуйте волосся тільки безаміачними фарбами: проникаючи через шкіру в кров і молоко, аміак підсилює випадіння волосся і шкодить здоров'ю малюка.
- Поліпшити ріст волосся після пологів і значно зменшити їх випадання допоможуть домашні маски і косметика від випадіння волосся:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Здоров'я Рецепти здоров'я Методи боротьби проти випадіння волосся після пологів