ja-cpanel-top

Секс

6 плюсів орального сексу

alt

Багато з тих жінок, хто не володіє цим секретом, відмовляються займатися оральним сексом, вважаючи його негідним леді, якій не личить принижуватися! Їм невтямки, що в оральному сексі немає нічого негожого: багато народів з давнини практикували його як звичайну справу. 

Останнє оновлення на Субота, 01 листопада 2014, 14:47

Секс після пологів

altПологи змінюють звичний уклад життя, як самої жінки, так і сімейної пари в цілому. Це в значній мірі відноситься до інтимної сторони життя, оскільки на відновлення після пологів йде від 6 тижнів до декількох місяців. 

Останнє оновлення на Субота, 01 листопада 2014, 13:54

Секс на першому побаченні: плюси і мінуси

секс на першому побаченніНа тему сексу на першому побаченні вже було написано багато, але все ж це питання продовжує хвилювати громадськість і в першу чергу жіночу стать. Переспати з ним сходу чи ні? Якщо так, то, що він про мене подумає? Якщо ні, то чому і навіщо тягнути? На всі ці питання ми постараємося відповісти.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 грудня 2011, 11:19

У нас сексу немає

у нас сексу немаєО, скільки нам відкриттів дивних готує наше лібідо! Буває, що і голова не болить, і атмосфера розташовує. А все одно не хочеться ... 

Останнє оновлення на Вівторок, 09 серпня 2011, 07:31

Секс і знак зодіаку

секс і знак зодіакуКожна людина вимагає до себе особливого ставлення, навіть якщо ця людина - жінка. І особливо дане твердження актуально, якщо мова йде про секс.

Останнє оновлення на Понеділок, 07 лютого 2011, 10:15

Як зробити, щоб сімейний секс не перетворився на рутину

сексЗгідно зі статистичними даними Всесвітнього центру планування сім'ї справжньою причиною вісімдесяти відсотків розлучень є сексуальна незадоволеність одного з подружжя. У той час як практично всі пари, які живуть у шлюбі, мають регулярний і гармонійний сімейний секс. 

Останнє оновлення на Четвер, 20 вересня 2012, 16:35

Коли втрачати цноту?

 коли втрачати цнотуЯкщо за старих часів поняття "старої діви" відносили вже до дівчат у віці, починаючи років так з 19 і старше, то зараз вікові рамки зрушились. 

Про що думають жінки під час сексу

altПід час сексу чоловік думає про секс. Це відомо всім. А ось жінка в ліжку може думати про що і кого завгодно, крім свого реального партнера.

Останнє оновлення на Субота, 15 грудня 2012, 07:58
Ви знаходитесь тут Любов та секс Секс