ja-cpanel-top


6 плюсів орального сексу

alt

Багато з тих жінок, хто не володіє цим секретом, відмовляються займатися оральним сексом, вважаючи його негідним леді, якій не личить принижуватися! Їм невтямки, що в оральному сексі немає нічого негожого: багато народів з давнини практикували його як звичайну справу. 

Один із доказів - велика Кама Сутра, де цьому виду сексу відведено найпочесніше місце. Ми вирішили перерахувати всі плюси цього цього виду сексу, щоб розвіяти останні сумніви «добропорядних» леді. 

Плюс перший. «Перехід на новий рівень» 

Більшість чоловіків саме так називають оральні стосунки між партнерами. Вони вважають, що довірили жінці найголовніше, що у них є. Тому чоловіки особливо цінують жінок, що зважилися догодити їм орально. А жінка, що зважилася на мінет, немов негласно погоджується на близькі і довірливі відносини. І ще з бонусів для жінок: пестячи чоловіка орально, вона відчуває величезну владу над чоловіком, бо один невірний рух, і ... Загалом, це один з тих випадків, коли, навіть стоячи на колінах, жінка наділена набагато більшою владою, ніж чоловік .

Плюс другий. міцні узи

Фахівці переконані, що оральний секс допомагає швидше зав'язати серйозні стосунки та сприяє подружньому щастю і зміцнює шлюб. Статеві партнери, які часто використовують оральні види ласк - рідше сваряться та проводять більше часу разом, а також рівень довіри в таких парах набагато вищий.

Плюс третій. Замість «Віагри»

Не секрет, що оральний секс збуджує набагато сильніше звичайного, «з проникненням». Тому, якщо у вашого улюбленого виникли деякі проблеми з ерекцією, то перед оральними ласками «не влежить» жоден пеніс. Те ж саме стосується жінок - часто вони можуть відчувати лише кліторальний оргазм, саме під час кунілінгуса. Так що, якщо вам дісталася «колода», може, ви просто не вмієте з нею управлятися?

Плюс четвертий. По-швидкому

Мінет може стати одним з видів швидкого і раптового сексу. На вечірці в клубі, в гостях, в літаку або машині - де б вас не застало бажання, оральний варіант може виявитися найприйнятнішим і непомітним. І шуму менше, і стіни не трясуться. Знову ж - про міцних узах: не варто забувати, що спонтанний секс додає почуття впевненості і вносить родзинку в стосунки.

Плюс п'ятий. «Зальот» виключений

Займаючись оральним сексом, не треба піклуватися про засоби контрацепції: біологічно жінка влаштована так, що можливість завагітніти після орального сексу виключена. Це стає відмінним виходом для багатьох пар, пристрасть яких застала непідготовленими.

Плюс шостий. Стресу немає!

«За даними британських вчених» оральний секс робить ще й позитивний вплив на психіку. Наприклад, після занять таким видом сексу поліпшується якість сну і підвищується стресостійкість. Крім того, тривалість сну і чергування його фаз стають нормальною.

Мінуси 

Цей матеріал не був би об'єктивним, якщо б ми не згадали про мінуси, які, на жаль, є у всього. Але, по-перше, їх мало, а по-друге, з ними можна легко справитися. До мінусів можна віднести блювотний рефлекс, який виникає у деяких жінок в процесі мінета. Щоб його подолати, робіть це стоячи (він - на ногах, вона - на колінах) або притримуйте пеніс рукою. Набагато більш серйозний мінус - те, що всі самі «цікаві» захворювання можуть передаватися і через рот: віл, герпес, сифіліс, гонорея та гепатит - одним словом, повний букет. Тому, щоб не ризикувати з новим партнером, користуйтеся презервативом і в цьому випадку. Ну і нарешті: ковтати зовсім необов'язково, перед фіналом, просто «візьміть все в свої руки». 


До теми: анекдот 

Син питає у матері: «Мам що таке мінет?». Вона відповідає: «Це, синок, коли в рот беруть». Тут підключається батько, дає матері запотиличник і каже: «Не беруть а дають, дурепа! У нас син росте!»

Переглянути коментарі:   
  •  
  •  
  • Відповісти цитуючи
  • Цитувати

#1 Любочка » 01.11.2014 15:17

Ось і я не знаю, як перебороти такий :-x рефлекс
+1 +−

Любочка

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Секс 6 плюсів орального сексу