ja-cpanel-top


Про що думають жінки під час сексу

altПід час сексу чоловік думає про секс. Це відомо всім. А ось жінка в ліжку може думати про що і кого завгодно, крім свого реального партнера.

З чоловіками своїми таємними фантазіями вона не поділитися ні за що. А ось психологи заволоділи деякою інформацією на цей рахунок. Отже, понаблюдай за своєю партнеркою, і зможеш дізнатися багато цікавого. 

Ви разом не перший рік. Часи, коли твоя дівчина постійно тулилася до тебе і ніжно обіймала з приводу і без нього, давно пройшли. При цьому варто погасити світло, як зі спокійної дами, вона перетворюється на пристрасну фурію. При цьому під час близькості вона не називає тебе по імені, намагається не говорити з тобою і не відкривати очей. 

Швидше за все, твоя дівчина уявляє себе в ліжку з кимось іншим. Не впадай у відчай. За статистикою фантазерок, які під час близькості представляють себе поряд з відомим актором або публічним діячем, приблизно 35%. 20% жінок думають про конкретного чоловіка, до якого не байдужі. 45% займаються коханням з якимось ідеалом - вигаданим персонажем. 

Не слід панікувати. Постарайся виявляти по відношенню до своєї подруги більше уваги. Стати ніжним, сексуальним, таким, яким був на початку вашого з нею роману.

Вона навідріз відмовляється від більшості поз. Ти відчуваєш, яка вона напружена. Перед близькістю вона настійно просить вимкнути світло, але навіть у повній темряві вона постійно висмикує з-під тебе то свою руку, то ногу, прибирає твої долоні зі свого тіла. 

 Повністю задоволені своїм тілом лише 5% жінок. Решта відносяться до себе дуже критично. Тому під час сексу вона може думати про складки на животі, про занадто товсту попу, про некрасиві ноги. 

У цьому випадку все в твоїх руках. Говори їй компліменти, захоплюйся її тілом.

 Твоя подруга відмовляється від поз, сприятливих для зачаття. Потім різко відштовхує в самий відповідальний момент і як ошпарена мчить у ванну. Класика жанру. Вона просто боїться     "залетіти". 

Сексологи вважають, що страх завагітніти може довести жінку до фригідності.

 У цьому випадку поради прості: разом виберіть метод контрацепції, який влаштовує вас обох . Дай зрозуміти, що це ваша спільна турбота, і відповідальність ви несете разом. 

 Ти не раз помічав, її інтерес до порнографії, навіть якщо вона говорить щось на кшталт " Фу, яка гидота! ". Вона може лягти в ліжко в неймовірній білизні і яскравому макіяжі. 

Швидше за все, твоя благовірна уявляє себе повією або жертвою згвалтування. Рідкісна жінка зізнається, що її заводить порнографія, тому фантазії - це єдине, що їй залишається.

 Які тут можуть бути поради. Вважай, що тобі пощастило. Щоб точно зрозуміти, що саме її збуджує, подивіться разом порнофільм, а після запропонуй повторити з нього те, що їй сподобалося найбільше.

Також пропонуємо переглянути женский сайт красоты и здоровья, де ви дізнаєтесь ще більше інформації на теми, які вас цікавлять...

А хочете дізнатись, чому ГАИ снова извалялась в грязи последние новости...

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Секс Про що думають жінки під час сексу