ja-cpanel-top


Секс і знак зодіаку

секс і знак зодіакуКожна людина вимагає до себе особливого ставлення, навіть якщо ця людина - жінка. І особливо дане твердження актуально, якщо мова йде про секс.

 

 До речі, на цей рахунок зовсім певна думка є в астрологів, вони стверджують, що знаки зодіаку впливають не тільки на характер жінки, але і на її бажання і мрії, що стосуються інтимного життя.

Отже, чого ж чекає від чоловіка ...

Жінка-Овен: вона хоче бачити поруч з собою справжнього мачо, героя, пристрасного і напористого. При цьому ініціативу в ліжку вона із задоволенням візьме на себе, і буде з інтересом спостерігати, як на це відреагує партнер. Такі жінки схильні до експериментів в ліжку і будуть готові відправитися з партнером в подорож по сторінках найзнаменитіших трактатів про секс.

Жінка-Телець: вона любить довгі прелюдії, ласку й ніжність. Чоловіку може дозволити бути лідером, якщо він зможе поєднувати м'якість і суворість. Сама навряд чи запропонує "спробувати що-небудь новеньке" але на грамотно висловлену ініціативу чоловіка, якого не тільки любить, але і поважає, з радістю відгукнеться.

Жінка - Близнюки: вона з легкістю піде на сексуальні пригоди, однак при цьому не забуде прихопити для партнера презерватив. У ліжку нестримані, люблять гучні звуки і "гучні" пози, однак нерідко просто "підіграють" чоловікові, причому так, що він цього навіть не помічає. Близнюки люблять сексом не тільки займатися, але й говорити про нього.

секс і знак зодіакуЖінка-Рак: вона досить-таки консервативна, готова надати чоловікові роль здобувача й ведучого у ліжку. Секс з нею навряд чи буде "феєрверком", проте затишно, спокійно і комфортно чоловік буде відчувати себе поряд з нею завжди. Така жінка обставить секс традиціями і ритуалами, які буде виконувати щодня.

Жінка-Лев: вона буде шукати серед чоловіків тільки "царя звірів", безумовно успішного як у кар'єрі, так і в особистому житті. Її треба буде завоювати, і в ліжку дотримуватися тієї ж тактики. Невдачі і промахи в даному випадку недопустимі. Такій жінці не особливо важливі пози і види сексу, головне весь час отримувати підтвердження того, що її партнер - справжній чоловік.

Жінка-Діва: вона чекає від чоловіка прямоти і чесності, і особливо в сексі. З нею краще уникати таємниць і недомовок, а про інтимні плани повідомляти заздалегідь і детально. Такі жінки бувають сором'язливі і боязкі, але, як правило, дуже недовго. Чоловік повинен пропонувати їм різні варіанти, з яких вони, поміркувавши, виберуть найбільш підходящий. А вже опанувати техніку сексу, яка сподобалася їм буде неважко.

Жінка - Терези: вона знаходиться в постійному "пошуку" і утримати її біля себе чоловік може, тільки якщо у нього кожен вечір є в запасі щось нове, щоб її зацікавити. Така жінка любить набирати новий досвід, і потім перевіряти його на ділі. Її приваблює саме різноманітність партнерів, проте негідного на її думку вона до себе не підпустить.

Жінка-Скорпіон: вона сексапільна та чуттєва, однак від чоловіка чекає, перш за все, серйозності в стосунках. Але тому чоловікові, якого вибере, така жінка дозволить багато чого, аж до "неформальних" форм сексу. Партнер такої жінки повинен бути невтомний і пристрасний, з деякою часткою жорсткості, проте йому не варто спокушатися, вважаючи, що він зможе домінувати постійно.

секс і знак зодіакуЖінка-Стрілець: вона зазвичай цінує в сексі не різноманіття самого процесу, а те, як і де він відбувається. Її збуджують саме небезпечні і делікатні ситуації, в яких можна відбутися інтимна близкість, вона любить ризик і "полювання на чоловіків". При цьому її завжди набагато більше цікавлять майбутні перемоги, ніж плід її зусиль, що вже "впав в руки". 

 

 

Жінка-Козеріг: вона "розігрівається" як правило, тільки до середини життя. У молодості така жінка може бути скутою і затиснутою, і кілька побоюватися сексу. Їй потрібен чоловік терплячий і спокійний, готовий возитися з нею стільки, скільки потрібно - або ж той, який сам віддає перевагу в сексі регулярністі і простоті.

Жінка-Водолій: вона, перш ніж пустити чоловіка в своє ліжко, повинна упевнитися, що він їй не тільки сексуальний партнер, але ще й друг і товариш, і цінує в ній не лише тіло. Однак той, кому така жінка довіритися, нудьгувати з нею в ліжку не буде ніколи. Їй потрібен партнер без комплексів і з величезною фантазією, завжди готовий разом випробувати і осягнути щось нове, несподіване, екстремальне. У той же час ці жінки цінують ніжність і турботу.

Жінка-Риби: вона віддає перевагу чоловікам спокійним, але в той же час ініціативним і рішучим. Така жінка буде дуже рада еротичному масажу, який дозволить їй розслабитися, вона готова приймати активність партнера і в інтимних відносинах. Ці дами люблять секс традиційний, але не відмовляться від приємних сюрпризів. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Секс Секс і знак зодіаку