ja-cpanel-top


Як зробити, щоб сімейний секс не перетворився на рутину

сексЗгідно зі статистичними даними Всесвітнього центру планування сім'ї справжньою причиною вісімдесяти відсотків розлучень є сексуальна незадоволеність одного з подружжя. У той час як практично всі пари, які живуть у шлюбі, мають регулярний і гармонійний сімейний секс. 

Як зробити так, щоб ви були сексуально привабливі один для одного довгі роки?
Зрозумій, що секс у родині дуже важливий
У кожного свій сексуальний апетит, свої бажання і потреби. Не настільки важливо, як часто і як довго ви займаєтеся сексом. Головне, щоб вам обом цього вистачало і ви відчували себе задоволеними. На думку сексологів, регулярний секс необхідний для повноцінного сімейного життя, інакше вони перестануть відчувати емоційний зв'язок один з одним. При цьому ймовірність виникнення бажання ходити наліво зростає багаторазово.
Не чекай, що все буде як в жіночих романах
Вечеря при свічках, ванна повна шампанського, велике ліжко, пелюстки яскраво-червоних троянд на білосніжних простирадлах, й ідеальні фігури закоханих ... Так це можливо, але рідко зустрічається в реальному житті. Особливо якщо у вас двоє дітей, собака, завтра вам рано вставати на роботу, так і придумувати, як би "романтично позайматися сексом сьогодні" немає ні часу, ні бажання. Іноді вас напружує свекруха у сусідній кімнаті або скрипуче ліжко, іноді одночасного оргазму не виходить, або оргазму ви не досягаєте взагалі ... Ласкаво просимо в реальний світ: статистика показує, що навіть сімейні пари, які вважають свій шлюб щасливим, лише в 50% можуть назвати секс, що відбувся вдалим. Повір, що оргазм, який не відбувся зовсім не свідчить про те, що у ваших відносинах щось глобальне не так!
Більше торкайтеся один одного
Так, погладити, поцілувати, обійняти кохану людину можна і потрібно не тільки, коли ти думаєш, що за цим піде сексуальна близькість. Ти втомилася після напруженого робочого дня і сексу тобі не хочеться? Легкий дотик, швидкий поцілунок покаже твоєму хлопцеві, що він тобі приємний і приваблює навіть незважаючи на те, що сексом займатися зараз ти не настроєна. Втім, хто знає, чим закінчиться безневинний поцілунок у шийку або пошльопування по коханій попці? Можливо, вам здасться, що термінові справи можна й відкласти на найближчі півгодини.
Не карай кривдника (і себе) відсутністю сексуального задоволення
Якщо ти постійно використовуєш секс для того, щоб маніпулювати чоловіком і наказавши його відсутністю сексу за нанесені образи чи невинесеного на твоє прохання сміття - ваші відносини в серйозній небезпеці. Постіль не повинна бути місцем боротьби за лідерство в сім'ї і з'ясування стосунків. З'ясуйте все, що наболіло, посперечайтеся, посваріться, побийтеся подушками або розбийте кілька тарілок (зі старого сервізу, звичайно) і відзначте примирення феєричним сексом. Адже в ліжку ви кожен раз переконуєтеся, що, незважаючи на розбіжності в якихось питаннях, в головному ви разом і зможете подолати будь-які перешкоди!
Різноманітність в сексі і новизна відчуттів
Стався до сексу як до сфери гри і задоволення. Дозволь собі любити секс, висловлювати своє бажання, спокушати, фантазувати, кричати і стогнати під час сексу, зрештою ... Різноманітні види сексу і пози, нова білизна, сексуальні іграшки, фільми, музика ... Чого тільки не придумали люди для того, щоб зробити своє сексуальне життя цікавим і різноманітним. Пам'ятай, що новизна відчуттів залежить не тільки від кількості спільно прожитих років, але і від вашої фантазії. Дозволяй своєму чоловікові втілювати його сексуальні фантазії з тобою, пропонуй сама. Час від часу з вами обов'язково має траплятися щось нове і сексуально - неповторне!
Фліртуйте
Думаєш, якщо чоловік на тобі одружився, то він завойований раз і назавжди? Як би не так! Підтримуй його сексуальний інтерес. Знаходь час для догляду за собою, красиво одягай принади, даровані тобі природою. Бути різною, міняй імідж, залишаючись при цьому бажаною і сексуально привабливою.
Контакт очей при оргазмі
Спробуй іноді дивитися в очі чоловікові при оргазмі. Адже в цей момент ви знаходитесь в дуже тісному емоційному і фізичному контакті.
Забудь про невимитий посуд
Так, часом дуже складно переключиться, розслабитися і забути про проблеми на роботі або про те, що останні два тижні ніяк не було часу вимити підлогу на кухні. І це, безсумнівно, заважає сексу. Концентруйся на своїх відчуттях, постарайся відключити голову і подаруй ці дорогоцінні хвилини собі, йому ... Про інше ти подумаєш завтра.
Спробуй швидко
Швидкий і пристрасний секс однозначно приємніший довгого і нудного. Особливо якщо ви втомилися і хочете спати. Хто сказав, що жінці необхідна довга і ніжна прелюдія?
Що швидкий секс приносить менше задоволення, ніж повільний і старанний? Забудьте про всі стереотипи. Роби те, що тобі подобається і так, як ти цього хочеш - ось головний рецепт відмінного сімейного сексу.

Рекомендую ароматические свечи купить за дуже вигідними цінами

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Секс Як зробити, щоб сімейний секс не перетворився на рутину