ja-cpanel-top


День Святого Валентина - руйнуємо стереотипи

день валентинаДень Святого Валентина - свято, яке з кожним роком набирає все більші обороти як  в Україні та і в країнах колишнього Радянського Союзу. Воно прийшло до нас із - за кордону та зміцнює свої позиції.

Романтиків та закоханих у нашій країні вистачає. Але не потрібно ставитися до цього свята з надзвичайною серйозністю і  здійснювати неймовірні приготування, які деякі особи розпочинають за місяць до дня Святого Валентина. Головне питання, яке турбує кожного...Що ждень валентина подарувати другій половинці? Хочеться все і одразу: здивувати кохану/ коханого; щоб подарунок був унікальний - неповторний; і бажано в "розумних" цінах. Відчувається українська натура). Знову ж таки повторюся - Не перестарайтеся! Це не весілля і навіть не День Народження/іменини.

Пропоную декілька цікавих, неординарних варіантів - подарунків:

день валентина1. В цей день неможливо обійтися без солодощів. Вони піднімають настрій, бадьорять та надихають. Хороший варіант - торт у формі серця (вишеньки, бджілки, метелика і т.д). Підійте і класичний варіант - коробка цукерків.Не обмежуйте свій вибір на Ferrero Rocher та Raffaello. Це стереотипи, які потрібно порушувати та змінювати.

2. Квіти в зимовий період - дороге задоволення. Невеликий вибір тадень валентина не найкращий стан. Тому оберіть альтернативу - букет цукерок. Які ж зараз створюють шедеври, очі розбігаються! Ціни різноманітні - обирайте по можливостях.

3. Букет кульок - неймовірна романтика. Скільки ж буде радості у вашої обраниці/ обранця. Тільки не перестарайтеся, контейнера день валентинакульок кінських розмірів не потрібно. Що багато - то не корисно.

4. Рух - це життя. Не забувайте про це і в день Святого Валентина. Аквапарк, ковзанка та боулінг - вибирайте. Якщо пасивність все ж таки  бере гору - ідіть в кіно на романтичну комедію(ніяких мелодрам, сліз та сопель).

день валентина5. Не забудьте про валентинку, але не в традиційному розумінні. Знайдіть щось смішне та оригінальне, проте не перегинайте палку.

6. Ви консерватор до "мозгу кісток" , тоді подаруйте срібне або золоте сердечко, але також не переборщіть. Кілограми золота та діамантів ще встигните подарувати.

Не раджу дарувати: туалетну воду/ духи (натяк не дуже приємний), дорогі прикраси, абонемент у фітнес - клуб, великі м'які ведмедики,жирафи, слони і т.д - дитячий садок закінчився. Бажаю удачі! Підходьте до всього з гумором і тоді все буде ОК!

На останок, бажаємо вам удачі. Надіємось, у вас не виникає такого запитання, где найти мужа?

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Родина У світі жінок День Святого Валентина - руйнуємо стереотипи