ja-cpanel-top


Квіткові аромати

квіткові ароматиКожен з нас хоч раз в житті напевно замислювався над тим, який аромат йому подобається. Причому будь-який аромат викликає у нас певні асоціації.

Так, наприклад, аромати квітів благотворно впливають на емоційну атмосферу людини. Вченими доведено, що квіти здатні викликати у людей приємні спогади не тільки візуально. Виявляється, багато запахів, зокрема квіткові аромати, є лікувальними.
Аромати квітів на людину діють, як лікарський засіб. Практично всі квіти впливають на бактерії, причому не з позитивного боку. Квіти вбивають їх і оздоровчо діють на організм людини і його психіку. Безсумнівно, аромат квітів є найважливішим елементом букета. Аромат надасть будь-якому букету додаткову чарівність.

Багато квітів і рослин є не тільки естетичними елементами. Вони володіють магічним запахом. Що ідеально підходить для створення незабутніх композицій. Асортимент квіткових ароматів надзвичайно широкий. Тут і терпкі запахи трав, солодкуваті пахощі бузку, п'янкий аромат гіацинтів, а також гострий запах гіркого полину і ніжні пахощі примул ... Всі квіти неймовірно привабливі, звабливі й чарівні. Який аромат саме ваш - відомо тільки вам.Н - ад, троянда є одним з найбільш цінних елементів ідеального букета. Більш відома як "королева квітів", дуже популярна в римській і грецькій культурі. Квітки троянди вони збирали пізно вночі. Саме в цей час квітки вбирають весь аромат і довго не відпускають його. Як і жасмин, троянда надає квітковій композиції гармонійну завершеність. Квітки жасмину збирають тоді ж. У той час, коли їх аромат перебуває на самому піку цвітіння. Тобто прямо перед світанком. Квіти необхідно обробити невідкладно. Якщо хоч трохи забаритися, їх свіжість і аромат, в кінцевому рахунку, зникне.

Важливу роль в букеті грає така квітка, як фіалка. Чи відомо вам, що квітки фіалки протягом багатьох років використовувалися при виготовленні парфумерних композицій. Однак, ці квіти використовувалися не тільки в парфумерії. Важливе значення вони мають і для медицини. Що вже говорити про флористику. Так фіалки продукують чималу кількість ефірних олій. Аромат фіалок неперевершений у квітковій композиції.

Вам більше подобаються лілії? А що про неї ви знаєте? З усього різноманіття лілій кожен може знайти унікальний вид цієї квітки. Літнє цвітіння цієї квітки просто неперевершене. До того ж, і в зрізаному стані лілії довго стоять у букеті. Таки чином, букет з лілій - величезна кількість відтінків кольорів, їх форм і чарівних ароматів. Тим більше відомо, що аромат квітів додає сили, піднімає настрій, вселяє оптимізм допомагає зосередитися ... Цьому сприяють букети, подаровані з любов'ю і доброзичливими намірами.

Запрошуємо усіх, хто бажає познакомиться, выйти замуж, создать счастливую семью...

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Родина У світі жінок Квіткові аромати