ja-cpanel-top


Вибираємо новорічну ялинку

ялинкаМожна з великою часткою впевненості сказати, що немає жодного такого свята, яке викликало би стільки солодких спогадів, як Новий рік і Різдво. Все навколо наче налаштовує на новорічний настрій: білий сніг за вікном, малюнки Діда Мороза на склі та подарунки, подарунки, подарунки ...

Ну, і, безумовно, хто не знає цей вабливий аромат апельсинів і запах новорічної ялинки, і всю іншу передсвяткову метушню ? І нехай всі кращі спогади родом з дитинства, але хто з дорослих не хотів хоч на мить опинитися знову дитиною?

 Який Новий рік без пишної ялинки? Все це настільки міцно проникло у наше життя, що більше ніхто не замислюється, з якої причини ми шукаємо цю саму ялинку і прикрашаємо її. Адже традиція наряджати ялинку йде корінням в старовину. Відомо що ще до хрещення Русі, стародавні слов'яни прикрашали дерева які ототожнювали з божествами.

 В останні роки все частіше живу ялинку замінюють на штучну - це не лише практично (ялинку не треба купувати щороку, не обпадає хвоя), але прояв турботи про екологію наших лісів. Адже з плином часу все більше і більше безповоротно витрачаються запаси планети Земля, і хто, якщо не самі люди, подбають про збереження природних багатств, серед яких знаходяться хвойні ліси? Цілих вісім років треба, щоб ялинка виросла висотою в півтора метра!

Сьогодні на ринку пропонується величезний вибір новорічних ялинок, схожих на лісові дерева. Штучна ялинка повинна бути обрана покупцем з особливою пристрастю на предмет фактури, пухнастості, кольору і розміру, адже подібна покупка прослужить не менше семи років.

 Ви віддаєте перевагу ялинці, на якій сотні різнокаліберних іграшок, безліч гірлянд і блискучого "дощику"? Тоді необхідно купувати не зовсім пухнастий екземпляр. Та й висока ялинки - також не дуже підходящий варіант для маленьких кімнат, тому при виборі віддайте перевагу невисокій моделі, яку можна розташувати, наприклад, на тумбочку. Також є моделі для офісів. Це настінні або кутові ялинки, які не займають робочу зону кабінету, але при цьому виглядають дуже ефектно.

 Що стосується колірного виконання, то тут існують не тільки всі відтінки зеленого кольору, але і ялинки з ефектом снігу або інею на гілках. Для всіх, хто віддає перевагу ексклюзивним речам, штучні ялинки можуть бути і зовсім рожевими, синіми або навіть золотими, не вимагаючи при цьому інших прикрас. Бувають і зовсім екстравагантні речі - як наприклад перевернута знизу вгору ялинка - але такі ексклюзивні ялинки для тих хто віддає перевагу всьому незвичайному.

 Всього є три способи виготовлення ялинок - лиття, використання лески або з ПВХ-лапші. Гілки приєднуються до ялинки за допомогою гачків, або з використанням шарнірів, завдяки чому, можуть розпрямлятися і збиратися на зразок парасольки. І навіть якщо ялинка штучна, дуже важливо знайти для неї правильну підставку. Якщо вам подобається безліч іграшок і прикрас на новорічній ялинці, то слід вибрати ялинку на металічних опорах, тому як у пластика існують межі по вазі. Безумовно, будь-який бажає купити ялинку, яка була б не тільки красивою і пухнастою, але і якісною. Проаналізувавши уважно зовнішнє оздоблення ялинки, можна сміливо переходити до немаловажливого етапу перевірки на міцність речовини, з якого була зроблена ялинка. М'які або тверді голки у ялинки не повинні м'ятися, коли ви притискаєте їх у руках. Гілки пластичні і легко згинаються? Вітаємо, ви зробили правильний вибір.

Новорічну ялинку ми вже вибрали. Тепер можливо час завести домашнього улюбленця. Наприклад, на сайті moi-kotenok.ru ми дізнаємось, які бувають породы кошек і як правильно їх вибирати...

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Родина У світі жінок Вибираємо новорічну ялинку