ja-cpanel-top


Як правильно ходити на підборах?

підбориБільшість жінок справедливо вважають, що підбори - це красиво і елегантно. На жаль, постійна ходьба на високих каблуках здоров'я не додає.

Жінкам, що мають зайву вагу, страждають плоскостопістю, варикозним розширенням вен і викривленням хребта, лікарі взагалі не рекомендують ходити на підборах вище п'яти сантіметров.

Велика Французька Революція зробила каблук символом суспільної нерівності, взуття на підборах було забуте до 19 століття.

Перевірте поставу!

Перевірте, чи не сутулитися ви. Притуліться спиною до стіни, щоб ваша потилиця, лопатки, сідниці і п'яти торкалися поверхні стіни. Одягніть взуття на підборах і станьте так ще раз, постарайтеся запам'ятати це положення. Плечі повинні бути розправлені, живіт підтягнутий, підборіддя дивиться вперед. Гарна постава важлива для фізіології людини, крім того, з прямою спиною ви будете добре виглядати і на шпильках, і у взутті на плоскій підошві.

Для того, щоб навчиться гарно ходити на підборах, намагайтеся правильно тримати спину, плечі і голову. Встаньте перед дзеркалом, вирівняйте лінію плечей, тримайте голову рівно і прямо. Збережіть це положення протягом хвилини, закрийте очі, розслабтеся, трохи розімніть м'язи. Спробуйте знову прийняти правильне положення і відкрийте очі. Подивіться, чи вийшло у вас зберегти поставу. Намагайтеся повторювати цю вправу як можна частіше, щоб правильне положення увійшло в звичку і стало природним і зручним для вас.

"Правильна" походка

Експериментально доведено, що із сотень людей ми миттєво впізнаємо знайому нам людину за ходою.

Красиво ходити на високих підборах - особлива наука. Хода залежить, перш за все, від положення голови і спини і від того, як ви ставите ногу. Важливо також рух рук і корпуса тіла. Чи не махайте руками, зображуючи вітряк.

Правильна постановка стопи - носки трохи розгорнуті в сторони, лінія руху близька до прямої, п'яти йдуть практично одна за одною.

Слідкуйте за тим, щоб при ходьбі ставити носки нарізно, а не всередину, щоб не виглядати клишолапо. Не забувайте про те, що навіть на самому високому каблуці каблук повинен вставати раніше, ніж вся стопа, нехай навіть на частку секунди. Не наступайте відразу на всю стопу й обов'язково стежите за тим, щоб ноги не залишалися в напівзігнутому положенні. Нога, на якій в даний момент знаходиться центр ваги, повинна бути прямою.

Зміцнюємо м'язи ніг

Італійські жінки захоплені новою аеробікою '"стілетто'", яка не тільки підтягує тіло, а й вчить правильно ходити на підборах.

Звичайно, сильні, треновані ноги набагато легше переносять таке навантаження, ходити на каблуках стає набагато легше.

Зміцнити стопи і литкові м'язи допоможуть спеціальні тренажери для ніг. Поліпшити кровообіг допоможуть вправи, які ви можете робити протягом дня, не відволікаючись від інших справ. Сидячи на стільці, згинайте і розгинайте ноги в гомілкостопі, обертайте стопою по черзі в різні боки. Для зміцнення литкових м'язів допоможе наступна вправа:

Зіпріться долонями об стіну і зробіть великий випад назад однією ногою. Стопа притиснута до підлоги, нога напружена. Затримайтеся в цьому положенні на 10 секунд, повторіть випад іншою ногою. Поступово доведіть кількість випадів кожною ногою до 30. Добре зміцнюють м'язи ніг заняття степом і степпер-тренажери.

Намагайтеся не сидіти нога на ногу і не залишатися нерухомим довгий час. Не сидіть годинами за комп'ютером, робіть невеликі перерви, розімніть затерплі м'язи.

Вибираємо взуття

Швейцарскі психологи розробили оригінальну методику визначення психологічного портрета людини за ознаками зношуваного взуття і назвали її  '"скарпологією".

Купуючи взуття на підборах, враховуйте, що ноги набрякають до вечора і збільшуються в розмірі. Таким чином, куплена вранці пара туфель може виявитися мала до вечора. Приміряючи туфлі, обов'язково встаньте і пройдіться в них - в сидячому положенні довжина стопи менша приблизно на 0,5 см.

Вибираючи сабо або взуття без п'яти, зверніть увагу на максимально закриті спереду моделі. Таке взуття найбільш комфортне і безпечна, дозволяє фіксувати і утримувати ногу.

У зручній моделі взуття великий палець не торкається носка туфель. Не купуйте взуття, яке завідомо велике - нога в туфлях не повинна бовтатися. При покупці босоніжок переконайтеся, щоб п'ята не з'їжджала.

Якщо турбує "кісточка" на великому пальці, скористайтеся перевіреним способом балерин: прокладіть м'яку ватяну подушечку між першим і другим пальцями.

Одягнувши нові туфлі, пройдіться перед дзеркалом. Легка, що летить хода з'являється не відразу, у новому незвичному взутті коліна починають згинатися.

Найчастіше негарна хода і сутулість розвиваються від невпевненості в собі. Навчитися правильно ходити - справа техніки і бажання. Повірте в свої сили і можливості, випряміть спину, розправте плечі і зовсім скоро ваша хода стане більш впевненою і легкою.

Переглянути коментарі:   
  •  
  •  
  • Відповісти цитуючи
  • Цитувати

#1 martonKa » 10.04.2012 19:43

супер інструкції дякую :lol: :D :P :P
+1 +−

martonKa

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Родина У світі жінок Як правильно ходити на підборах?