ja-cpanel-top

Відносини

Секрети сексу: про що не повинен знати чоловік

Згідно з непідтвердженими даними, жінка вимовляє в день 20 000 слів, а чоловік-всього 7000. Невідомо, кажуть жінки більше чоловіків або це один із стереотипів про те, що дратує чоловіків у сексі, але праві чи ні «британські вчені», не важливо. У деяких ситуаціях на нас нападає

Останнє оновлення на Четвер, 13 червня 2013, 13:50

Сексуальна несумісність

сексуальна несумісністьЯкщо чоловік і жінка розлучаються з причини "не зійшлися характерами", то нерідко насправді за цим ховається так звана "сексуальна несумісність". 
Просто говорити про це прямо вважається непристойним.

Останнє оновлення на Неділя, 15 травня 2011, 09:06

3 весняні ідеї для відносин

весна

Твої стосунки з коханим потребують весняного очищення і оновлення не менше, ніж твій організм і гардероб. Не гай часу дарма і почни "перезавантаження" прямо зараз! 

Останнє оновлення на Субота, 09 квітня 2011, 09:34

Жінка-мрія

жінка - мріяКожна з нас рано чи пізно приходить до думки про те, що потрібно виходити заміж. І не тому, що вже пора, а тому, що дуже хочеться мати щасливу і міцну сім'ю.

Останнє оновлення на Субота, 09 квітня 2011, 09:25

Еротичні фантазії жінок

еротичні фантазіїБагатьом жінкам властиві еротичні фантазії, в яких їх гвалтують, б'ють, зв'язують і взагалі принижують різноманітними способами. І хоча докладна розповідь про них де-небудь у вітальні пролунала би дикувато, але це абсолютно звичайна справа навіть для жінок з сильною волею, незалежних і  жінок, які прекрасно володіють собою.

Останнє оновлення на Субота, 15 вересня 2012, 08:37

Які жінки подобаються чоловікам?

які жінки подобаються чоловікамЯка жінка не мріє залучати чоловічі погляди, викликати в них потяг і захоплення! І кожній з нас хочеться зрозуміти психологію чоловіків. Що ж їм подобаються в жінках більше всього? 

Останнє оновлення на Понеділок, 15 серпня 2011, 15:40

Перше кохання

перше коханняДля більшості з нас перше кохання найсильніше, гарне і сама раниме. І все-таки нам приємні спогади про перше кохання, хоч воно і принесло засмучення і неприємності. З часом погане забувається, залишається лише все найсвітліше і найкраще. 

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 лютого 2011, 09:05

Як втримати коханого чоловіка

як втримати коханого чоловікаЩоб ваш коханий чоловік завжди був поруч, не робіть ці типові помилки! 

Не намагайтеся змінювати коханої людини за своїм зразком і подобою, сприймайте і любити його таким, яким він є, намагайтеся більше уваги звертати на його позитивні якості, ніж на недоліки, які до того ж можуть цілком не бути такими. 

Останнє оновлення на Субота, 20 листопада 2010, 09:37

Сторінка 1 з 2

Ви знаходитесь тут Любов та секс Відносини