ja-cpanel-top


Еротичні фантазії жінок

еротичні фантазіїБагатьом жінкам властиві еротичні фантазії, в яких їх гвалтують, б'ють, зв'язують і взагалі принижують різноманітними способами. І хоча докладна розповідь про них де-небудь у вітальні пролунала би дикувато, але це абсолютно звичайна справа навіть для жінок з сильною волею, незалежних і  жінок, які прекрасно володіють собою.

І далеко не всі жінки відкривають своїм партнерам завісу сцени, на якій вирує оргія їх самих сміливих еротичних фантазій і відчуттів. Психологи попереджають: "В один прекрасний момент вся міць жіночої сексуальної фантазії може раптово прорватися назовні і тоді бережіться!". Але між еротичною фантазією та еротичної практикою «дистанція величезного розміру». У своїй уяві ви можете творити все, що завгодно - найбрудніші і розпусні речі. І при цьому не піддавати себе ризику, тому що уявний секс не таїть загрози зараження СНІДом, болю, каліцтва та емоційної травми. 

 Сексологи-дослідники чудово знають, що жіночі мрії про нездійсненне коханняі і пристрасті не завжди вказують на вразливість її натури, а здебільшого є наслідком глибокої сексуальної незадоволеності самої жіночої природи. Навіть сексуально щаслива жінка дуже часто розвиває в своїх фантазіях цілий ряд нових і здуджуючих мрій і в принципі, незалежно від притаманних їй зараз почуттів, завжди стоять перед  розум змітаючим сексуальним штормом. Що представляють сьогоднішні еротичні мрії та фантазії жінок? 

- Таємна зустріч з сексуальним спокусником - 56%. 

- Можливість як можна швидше досягти оргазму в гострій ситуації -21%. 

- Використовувати в дану хвилину секс, як ліки для зняття напруги або виниклого конфлікту - 12%.

- Отримати будь-які сигнали про те, що її пристрасно бажає партнер - 10%.

 Але насправді реально пережити все уявне у своїх фантазіях хоче тільки кожна третя жінка. Про які заборонені плоди райської любові мріють сьогоднішні Єви? 

- Секс з жінкою - 58 відсотків.

- Секс відразу з декількома чоловіками - 49 відсотків.

- Запросити до себе в ліжко ще одну жінку для більш гострого відчуття чоловіка - 40 відсотків. 

- Зіграти з партнером в "раба і пана" - 33 відсотки.

- Повністю розкутий секс з чарівним незнайомцем - 30 відсотків. 

До речі, ось так фітотерапія застосовується в медицині

 Ну хіба може жінка відкрито говорити про таке зі своїм партнером? Та ніколи в житті! І їй доводиться нести важкий тягар своїх фантазій в гордій самоті. Хоча ні. Жінки досить часто довіряють свої потаємні думки і бажання подругам, які, очевидно не менше їх самих страждають у цій частині. Але ще більше нещастя переживає жінка від того, що її нав'язлива сексуальна ідея так ніколи і не зможе реалізуватися в житті. Дуже часто на сексуальну уяву жінки дуже істотну роль надають їх так звані фантазії-спогади і фантазії-прогнози. До фантазій-спогадів відносяться, наприклад, дуже збудливі думки про нещодавно пережиті гострі оргазми з цілком конкретним партнером. У фантазіях-прогнозах, навпаки, мова йде майже завжди про нових чоловіків, нове місце та нові способи. При цьому жінка ніби оволодіває сама собою. Тільки повне знання своєї власної душі і тіла може принести жінці справжнє задоволення, хоча б у її мріях. Хто ж буде сперечатися, що справжнє щастя для неї там, де немає ніяких докорів, скандалів і вічного занудства чоловіків!

Якщо хочете, щоб у вас вдомі усе було по фен-шую, спробуйте комнатный бамбук

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Відносини Еротичні фантазії жінок