ja-cpanel-top


Ідеальний секс: так ось ти який!

Практично всі ми відчували це одного разу. Існував світ із звичайним сексом, знайомими позами і улюбленими ласками. Іншого ви не знали, ні про що не підозрювали. Але якось одного разу вранці прокинулися і зрозуміли, що вас просто довго водили за ніс. Все, що досі ви знали про секс, - просто витяги з посібника для благородних дівиць, а насправді є особливе, зовсім інший вимір інтимного життя. Незабутній секс, який змушує прискорено битися серце при одній лише згадці про нього. Можливі шляхи до нього шукала автор lady.mail.ru Поліна Табагарі.

У кожного своє розуміння «супер». Для кого-то і за межами ковдри - вже неймовірний прорив, хто не злякається влаштувати свінг-вечірку, а хтось розчиниться від ніжності і щирих хвилюючих ласк з коханим. Об'єднує одне - вихід за рамки буденного і звичного. Завжди гарантом неймовірних задоволень може бути любов? Партнер, обстановка чи збіг обставин забезпечують незабутню насолоду?

Одноразова любов - багаторазові спогади

Хорошого сексу багато не буває. Але секс, який трапляється з вами один-єдиний раз, майже гарантовано претендує на те, щоб залишитися в пам'яті ідеальним. Звичайно, за умови, що він сподобався, а не у тих випадках, коли другого разу ви і самі не хочете. Найчастіше цей єдиний раз ще і перший - після довгої перерви, з новим партнером, чоловіком, якого ви давно хотіли або тим, з яким згодом доля розлучила. Коханець залишився в далекому минулому і, зрозуміло, що, якби вам знову перетнутися, виявилося б, що той самий кунілінгус, який вам сподобався, він більше не практикує, і поза «догі-стайл» - зовсім не найбільша його кохана. Але ж його немає, а все вищеперелічене намертво врізалося в пам'ять і стало еталоном для порівняння.

Як влаштувати? Такий сценарій більше підходить тим, хто вільний від зобов'язань і має на меті кого-небудь «нічого собі». Спробуйте не форсувати події і розтягнути процес зваблювання на більш довгий термін. Важливо не перетримати партнера, тому дійте відразу, як тільки відчуєте потрібний момент. Рекомендований ліміт - 1-2 рази. На третій раз казка може скінчитися, а мачо перетвориться на гарбуз або запропонує зустрічатися на серйозній основі.

Кількість і якість

Не секрет, що нам западають в душу партнери, готові довго, часто і завжди. Може бути, він і не красень з мускулатурою Леонеля Мессі і не вміє шепотіти на вушко нескромності, зате з ентузіазмом береться за будь-який експеримент, хоч серед ночі розбуди його. Секс - це все-таки тваринна пристрасть, і в ньому має бути певна ступінь безконтрольності. Тим більше - незабутній секс. Якщо віддаєшся тілом, мозок при цьому вимикаєш. Це закон хорошого сексу.

Як влаштувати? Темпераментних чоловіків у природі більше, ніж здається. Щоб їх роздивитися, необхідно регулярно нагадувати собі істину про те, що зовнішність оманлива. На те вони і бійці невидимого фронту, щоб не мати зовнішністю моделей з обкладинок, не привертати до себе увагу всіх бажаючих, а віддавати всього себе тією розумницю, яка зрозуміє, що до чого. Перевіряються досвідченим шляхом.

Любов+секс=гармонія

Суперсекс з малознайомим партнером - це пристрасть, експерименти, нерозсудливу поведінку. З коханим - особливу насолоду, моменти справжньої близькості, єдність бажань, готовність розділити божевільні фантазії на двох. Тут так зване якість мало залежить від зусиль. Визначальні фактори: це фізика, хімія, емоції - як завгодно. Коли дві людини знаходяться, як кажуть, на одній хвилі - це безцінне. Справжні, а не симулированные оргазми, коли задоволення хочеться не тільки отримувати, але й дарувати. Приємно багато і по-різному, а діапазон шкали емоцій від голубиної ніжності до рычаний і сліз.

Як влаштувати? Годяться всі поради, що стосуються відносин, де панує любов. Діліться бажаннями, підтримуйте інтерес один до одного, живіть в мирі та злагоді, а секс додасться.

Багаті теж

Шовкові простирадла, пелюстки троянд, шампанське у відерці і вид на океан. Це не буклет туристичної фірми, а складові ідеального сексу, хоча може здатися, що до занять любов'ю все це має опосередковане відношення. Звичайно, безпосередньо від дорогих подарунків ніхто не порушується, але еротика - річ тонка. Подібна обстановка, комфортне ставлення і грамотні залицяння чудово розслабляють і налаштовують на потрібний лад. Повернемося до основоположної істини про те, що секс - фізіологічний процес. Для того щоб організм здійснив цю функцію якісно, він перш за все повинен бути здоровий, нагодований-напоєне, доглянутий і оточений турботою і ласкою. Легко сказати «відверніться від проблем і не думайте про те, що завтра на роботу». На те, щоб відволіктися, теж ідуть сили. Коли на роботу не треба, тебе зустрічають, проводжають, пестять і плекають, головне - не відволікатися від такого коханця. Вже він-то знає, як зробити секс незабутнім!

Як влаштувати? Шукайте підходящого партнера серед чоловіків, що вже знайшли своє кар'єрне місце під сонцем і не рвуться до дешевим і швидким сексуальних перемог. Знайденому можна не соромитися заявляти про свої уподобання та бажання. Так буде навіть краще, оскільки гроші дозволяють багато, але читати думки з їх допомогою неможливо. Закортіло зайнятися коханням на борту його особистого літака? Так і скажіть. 

Про що говорять чоловіки

Сильній статі приписують нерозумне сексуальну поведінку, звинувачуючи в тому, що вони хочуть все, що рухається, а те, що не рухається, рухають і теж хочуть. Але виявляється, що чоловіки запам'ятовують або гаряче улюблених, або дуже сміливих дам без комплексів, здатних на шалені інтимні вчинки. Може бути тому, що такі дівчата частіше думають про те, як влаштувати незабутній секс не тільки собі, але і чоловікові.

Суперсекс - яскравий спалах на тлі інтимного життя, коротка, але здатна внести різноманітність. Він обов'язково закінчиться клятвами у вічній любові, але спогади залишаться з вами.

«У тебе є схема ідеального сексу?», - питаю подругу. «Чоловік, якого хочеться, з пенісом нормального розміру, і щоб не ляпнув яку-небудь дурість». «Це все, що тобі потрібно для щастя?». «А ти спробуй, знайди таке поєднання!». Мабуть, ідеальний секс - це унікальне поєднання. Будемо шукати.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Відносини Ідеальний секс: так ось ти який!