ja-cpanel-top


Кохати чи бути коханою: пробуємо поєднати

Хто кого повинен любити сильніше: чоловік чи жінка? Спір, приймати любов або віддавати і так треба мірятися її силою, напевно, буде вічним. Золоту середину у відносинах шукала автор Л Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Поліна Табагарі.

Почнемо з того, що ніхто нікому нічого не повинен, особливо в любові. Потреба любити і бути коханим закладена природою, тому ми всіма силами прагнемо до взаємності. Знати, що тебе люблять і ти комусь дуже потрібен, - безмежне щастя. Відчувати, як тебе переповнюють емоції лише від одного факту існування коханого - неземну насолоду. А зважувати любов на сумнівних вагах «як треба», порівнювати з іншими, вимірювати, заганяти в стандарти - всі ці маніпуляції почуттів не сприяють і відносини не укріплюють.

Ах, ці шалено закохані, такі милі в пору перших побачень, сперечаються через дрібниці і спори у них такі милі і нешкідливі: «я тебе дуже люблю» - «ні, я!», «я сильніше» - «а я міцніше». Не до сміху стає тоді, коли дійсно один - сильно і міцно, а інший - «спасибі, мені дуже приємно».

Треба зауважити, що в будь-якому оточенні знайдуться знайомі пари з видимою перевагою у бік когось із партнерів. В одній парі домінує жіноча любов. Вона порошинки здуває, всіляко намагається догодити і вгадати його думки і бажання. Він може прихильно приймати любов, а іноді і безкарно користується своїм становищем, наглея або маніпулюючи. Як антипод - ілюстрації із серії «Маленька розпещена принцеса і її вірний паж», де вже він носить на руках свою обраницю, обожнює, звеличує, прощає слабкості і потурати її примхам. Якщо ніхто не страждає від такого розподілу ролей, то всі щасливі. Але зазвичай, як скалка, десь глибоко сидить думка: «я заслуговую більшого, я заслуговую особливого ставлення».

Міфи і реальність

З дитинства від мам, бабусь і досвідчених подруг часто можна було почути: «В парі один любить, інший дозволяє себе любити. Чоловік повинен любити сильніше - коли він любить, обожнює, він не піде, не змінить, не зрадить, такий союз буде міцним і довготривалим. Хто менш зацікавлений у відносинах, тому і належить вся влада». У зрілому віці звичні установки заважають побачити реальну картину. Миритися з ними важко, викорінювати ще важче, а досвід невдалих романів так і підмиває знову замислитися: «Напевно, мама була права». Зрозуміло, що поширені міфи не мають під собою ніяких підстав. Правил у любові немає, кожен вибирає своє, прийнятне. Але життєва позиція міцно зайнята і відступу не підлягає.

Звичка «віддавати» - це своєрідний контроль над ситуацією. Обрана роль жертви, яку в зручний момент можна використовувати в запалі сварки: «Я стільки тобі віддала, стільки для тебе зробила». Далі йде докладний список жертвоприношень, кинутий на вівтар «безкорисливої» любові: витрачені кращі роки, підірване здоров'я, упущені можливості. Іншими словами, в партнері культивується почуття провини і над ним тяжіє тягар відповідальності. Вас можна зрозуміти. Віддаєте-віддаєте, вкладаєте-вкладаєте, а приймають як даність. Таємно і явно злитеся, що вас не цінують, не поважають, відверто використовують. Але ж ви самі вибрали такого партнера і відповідну поведінку. Що толку вимагати особливого до себе розташування, якщо насильно милим не будеш. Якщо віддавати, то добровільно, любити - безумовно, не розраховуючи на зворотну віддачу.

Зінаїда, 29 років. «Любити - це так само добре і приємно, як і бути коханою. Я не беруся судити, наскільки сильно мене любить чоловік. Знаю, що в нашій парі є взаємна повага і відданість. А кидатися фразами, хто кого сильніше, або з'ясовувати на словах, навіщо? Сильніше-слабше, як вимірюється любов, як це взагалі перевірити, що за прилади такі потрібні? Для мене важлива сама любов, що вона дає, які плоди приносить».

Ті, хто боїться, що розіб'ється серце, все прораховують заздалегідь. Закохуватися страшно, оскільки контроль над собою буде безповоротно втрачено і є ймовірність віддатися почуттям цілком. Тому ви у відносинах віддаєте перевагу брати, приймати любов. Звичка «брати» - спосіб захисту. Вибираючи чоловіків, почуття яких перевершують ваші, ви таким чином намагаєтесь захистити своє серце від розчарувань у разі невдалого результату роману. Споживча ідеологія брати, не віддаючи нічого взамін - «а нехай мене люблять», - є хибною за своєю суттю. Не вийде користуватися тільки людиною і його ставленням. Хтось обов'язково заперечить, а якщо цей хтось дозволяє сидіти на шиї, його влаштовує і він задоволений? Ви впевнені, що він щасливий і це нічим не загрожує в майбутньому?

Марія, 27 років. «Відносини, коли чоловік любить мене більше, ніж я його, для мене краще і безпечніше. Я знаю, що в цьому випадку він зробить все для мене, для мого блага, для наших відносин. Траплялася зі мною неземна любов. Все закінчилося банальним розривом з битим посудом, телефонами, знищенням всього, що коли-то нас пов'язувало. Більше не хочу. Тепер ціную любов іншої людини, але волію так почуттями не розкидатися. Не можна сказати, що використовую людини, правильніше - спокійно проявляю емоції. Виступаю спостерігачем, перебуваю на березі, поки вирує океан любовної пристрасті».

В нормальній парі ролі дає і бере чергуються в рівних пропорціях, це називається гармонією. Бажання віддавати йде від серця, від душі; беруть і беруть з вдячністю. Необхідно цінувати прояви безкорисливої безумовної любові. Якщо довго сидіти на шиї або віддавати себе без залишку, все може закінчитися плачевно.

Олена, 30 років. «Чоловік, як відомо, мисливець, він все життя свою жінку повинен завойовувати, а якщо дівчина любить більше, то який у неї інтерес? Якщо тільки мужик мямля і зануда, тоді у них буде щаслива сім'я. У щасливих парах партнери один в одного кожен раз заново закохуються. Все починається конфетным періодом, потім накопичується роздратування, взаємні докори, напруга. Нормальна пара дозволяє в результаті всі конфлікти. З віком такі «заново закоханості» зазвичай припадають на відпустку або на нову стрижку дружини. Ось така у мене теорія на цей рахунок».

Як її виміряти?

Головний показник сили кохання - це вчинки. «Любити» - це дієслово. Маленькі жести, серйозні вчинки, прояви турботи, уваги, співчуття - все це вноситься в скарбничку відносин і в кінцевому рахунку допомагає при вирішенні конфліктів. Включимо економіку в сферу любовних відносин і уявимо це з матеріальної точки зору. Припустимо, ваші відносини - це своєрідний банк, емоційний розрахунковий рахунок: кожен вкладає стільки, скільки вважає за потрібне. Розрахунок понад усе - це справедливо. Але якщо один любить, інший дозволяє, один вкладає, а інший пропускає внески, але користується рахунком постійно, ні в чому собі не відмовляючи, це законно ображає ярого платника, та бажання поповнювати банківський вклад пропадає. Потрібно стежити за емоційним балансом разом і регулярно вносити «плату». Один мій друг любить повторювати: «Ніколи не буває занадто». Я повністю згодна з його гіпотезою, потрібно віддавати, поки є настрій. «Це тільки спочатку здається, що якщо я буду старатися-надриватися, вкладати, то інша сторона звикне і розучиться цінувати мої пориви. Насправді, коли хочеться зробити щось приємне, здійснити вчинок або навіть щось незначне для коханої, не відкладайте, робіть на здоров'я і на радість насамперед собі».

 
Переглянути коментарі:   
 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Цитувати

#26 Madison » 21.02.2019 08:17

Tһe Swiss Army Knife is legendary. Thhe Swisxs Army knife.


Feel fre to surf to my website :: ѕwiss army knife alox electrician: https://diigo.com/0e0lvw
0 +−

Madison

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Цитувати

#25 Rosaura » 19.12.2018 08:39

A fixed bladе knife is what you ԝawnt for survivaⅼ.


Here is my web page; top 10 bushcraft knives uk, bit.do: http://bit.do/eBBCd,
0 +−

Rosaura

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Цитувати

#24 Yanira » 13.11.2018 15:35

I was honored to receive a call from a friend as he identified the important recommendations shared on your own site.
Looking at your blog publication is a real wonderful experience.

Many thanks for thinking of readers like me, and I want
for you the best of success as being a professional in this field.Also visit my blog; himcolin za zene komentari prodaja
kapsule forum cijena: https://Hr.urscene.net/potency/23/himcolin-za-zene-komentari-prodaja-kapsule-forum-cijena/
0 +−

Yanira

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Цитувати

#23 HerbertSmord » 09.09.2018 00:01

I like to get my inspiration from really meaningful phrases said by truly great people like “The greater the difficulty, the more glory in surmounting it”, do you know where I can find thematic compiltaions of those?

https://conectamelilla.es/to-buy-an-essay-acquire-illustrations-of-essays/
http://cosmostudies.com/2018/01/15/how-to-carry-out-analysis-on-line-professional/
0 +−

HerbertSmord

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Цитувати

#22 Jerilyn » 07.09.2018 17:56

Greеtіngs! I kno thіs is kinda off topic ƅut I was wondering which bⅼоg platform ɑre you using for this site?
I'm getting tired of Wordpress because I've had isսes with hackerds and I'm looking att options foor another
platform. I woulɗ be fantastic if you coulod poіnt me in the dirеction of a gߋd
platf᧐rm.

My blog ... top 3 pօcket knives; trello.com: https://trello.com/c/VVoYa8Ly,
0 +−

Jerilyn

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Цитувати

#21 DavidGuess » 04.09.2018 09:55

喜多福,乾拌麵,拌麵,乾麵,呷 什麵,關廟麵,手工麵,手作麵, 沙茶咖哩,川味麻辣 牛肉風味,油蔥香菇,香蒜麻醬, 紅油烏醋,麻辣麻醬,川味麻辣, 團購美食,sidofu,日曬麵 條,古法手工精製,日光自然曬乾 https://www.sidofu.net/
0 +−

DavidGuess

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Цитувати

#20 Adeline » 02.09.2018 23:49

Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this write-up and the
rest of the website is also really good.

My web-site: go to this site: http://ttlink.com/ninadalley/all
0 +−

Adeline

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Цитувати

#19 Walterbot » 01.09.2018 01:28

I read through this amazing site and you have so much helpful info, bookmarked :)
http://lighthousehomehealthcare.com/pay-out-for-paper-writing-helper-essay/
0 +−

Walterbot

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Цитувати

#18 Andra » 30.08.2018 22:10

I needed to thank you for this fantastic read!!
I absolutely loved every little bit of it. I have got you book-marked to look at new things you post…

Review my web blog :: раздолбанный анал: http://blog.amoleto.ru/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=496221
0 +−

Andra

 •  
 •  
 • Відповісти цитуючи
 • Цитувати

#17 Stacie » 14.08.2018 01:55

I'm not sure wwhy but this site is loading very slow for me.
Is anyone else having this issue or is it a issue on my end?
I'll check back later on and see iif the problem still exists.


Feel free to visit my weblog official website: http://vrp.y0.pl/member.php?action=profile&uid=22050
0 +−

Stacie

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Відносини Кохати чи бути коханою: пробуємо поєднати