ja-cpanel-top


Новий коханець: як в перший раз

Коли справа наближається до першої ночі разом, всі учасники події зазвичай відчувають одне і те ж - хвилювання. Не важливо, чи були у вас три класичних побачення або ви тільки що познайомилися в нічному клубі і вирішили віддатися пристрасті. Перед сексом переживаєте про те, як все пройде, не тільки ви. Щоб розвіяти занепокоєння, ознайомтеся з правилами першої ночі. Важливо все-таки розслабитися і отримати задоволення.

Правило 1. Він теж хвилюється

Пам'ятайте про це, коли в голову почнуть лізти нав'язливі думки на кшталт: «А коли я робила епіляцію? Правильно я вибрала сексуальну білизну? А раптом він помітить мій целюліт?» Дівчата зазвичай пред'являють дуже високі вимоги до власного зовнішнього вигляду, але ви ж не в порнофільмі знімаєтеся! Не було ще такого, щоб чоловік залишив постіль з-за того, що йому не сподобалося жіноча білизна. Він не сліпий і вже добре уявляє собі ваші розміри і форми, а в пориві пристрасті взагалі не згадає про слово «епіляція», якщо, звичайно, він не закінчений метросексуал. Так, чоловіки теж стурбовані, чи достатньо сексуальні плавки, надіті на них у цю ніч.

Правило 2. Не все і відразу

У перший раз необов'язково демонструвати навички дослідної гетери. По-перше, залиште що-небудь і «на потім»: якщо ви плануєте побудувати з чоловіком довгострокові відносини, краще розтягнути задоволення. По-друге, демонстрація вашого досвіду може викликати подив. Але будувати з себе незайману теж не варто, щоб захотілося все повторити, і чим швидше, тим краще.

Правило 3. Пам'ятайте про дітей

Точніше, про те, що татом і мамою вам необов'язково ставати. А значить, питання про контрацепції варто підняти заздалегідь. Це стосується, звичайно, не тільки дитячого питання: набагато важливіше захист від можливих інфекцій, а від них не застраховані навіть самі пристойні ніжні юнака в окулярах і з букетами. Хто повинен про це подбати? В ідеалі, звичайно ж, чоловік. Якщо у нього презервативів раптом не виявилося, це не означає, що потрібно продовжувати без них. Якщо він наполягає на небезпечному сексі - це привід негайно з ним попрощатися. Ну а якщо ви твердо хочете довести справу до кінця, завжди корисно мати з собою упаковку в сумочці і бажано запастися ними і вдома. Це не характеризує вас як «розпущену дівчину», а говорить про те, що ви не ханжа, а практична жінка, яка піклується про своє здоров'я.

Правило 4. Говоріть!

Це правило насправді цілком можна назвати самим головним або виділити його із загального ряду. Не соромтеся озвучити, що вам подобається в ліжку і що не подобається. Можна зробити це перед сексом або вже під час процесу. Не мовчіть, якщо вам незручно, боляче, дуже сильно, дуже слабо і так далі. Запитаєте, що подобається йому - ви ж не телепат. Прес-конференцію влаштовувати необов'язково, але пам'ятайте, що «не розумієш - запитай», - це головне правило комунікації, і в ліжку він теж працює. Однак, незважаючи на те, що ви тільки що скоротили до мінімуму різницю між вас дистанцію, не будьте занадто відверті відразу після. Від чоловіка також не потрібно вимагати, щоб він негайно розповів, скільки і яких у нього було жінок і які в нього плани на майбутнє. Якщо раптом партнер почав влаштовувати допит вам, ймовірно, у нього на вас серйозні види.

Правило 5. Готовність №1

Будьте готові до того, що перший млинець, як у приказці, буде глевким. Ви обидва хвилюєтеся, вперше разом, переходите на новий рівень довіри - цілком імовірно, що при такій кількості факторів стресу, перший секс може не стати сексом вашої мрії. Відомі випадки, коли всі, навпаки, виявлялося феєричним з першого разу, але на всяк випадок, не розчаровуйтесь. В тому числі і від того, що акт не відбудеться. Жіноча фізіологія дозволяє нам приховати від партнера більше, ніж він може приховати від нас, тому будьте тактовні і делікатні. Можливо, не варто натякати на те, що ви розраховували на сексуальні рекорди, щоб не зачепити самолюбство. Переводити все в жарт теж варто з обережністю. Що ж, цієї ночі доведеться йти пити чай.

Перша ніч з новим партнером часто постає перед нами як неабияке випробування. Страх перед сексом - не дуже приємна річ, але все-таки спробуємо ставитися до всіх можливих неприємностей з гумором. Відомо, що постільні курйози, важко пережиті спочатку, через пару тижнів згадуються зі сміхом.

Христина, 25: «З Вадимом ми познайомилися на вечірці у друзів. Після стрімких залицянь опинилися в одному ліжку. А у мене така особливість: я не завжди досягаю оргазму, вірніше, лише коли ми з партнером вже «притерлися» один до одного. Вадим виявився пристрасним і наполегливою. Коли зрозумів, що у мене ще не було оргазму, вирішив, у що б те ні стало, його домогтися, і закрутив мене у ліжку у всяких акробатичних позах, примовляючи. Я, чесне слово, відчула іграшкою, у якої шукають потрібну кнопку. Тоді зачепило, зараз згадую зі сміхом. У той раз Вадим кнопку так і не знайшов!»

Говорячи про перший секс з новим партнером, варто згадати і про те, що зазвичай буває після ночі - про першому ранку. Зазвичай «так далеко» ніхто не загадує, обмежуючись переживаннями про процесі. Насправді ще невідомо, про що слід турбуватися більше. Адже саме ранковий світло проливає ясність, була ніч ні до чого не зобов'язує «просто сексом» або багатообіцяючим серйозним початком. Ось кілька сценаріїв подій.

Ви прокинулися у вас

Таке закінчення ночі вам, звичайно, на руку - з ранку можна прокрастися у ванну і привести себе в порядок в звичній для цього обстановці. У своєму домі ви будете почувати себе впевненіше не тільки перед першим сексом, але і після нього. Не треба здогадуватися, де рушник, і ламати голову про те, чим би почистити зуби. Щоб ваш обранець теж не мучився цими питаннями, подбайте про нього заздалегідь і приготуйте запасну зубну щітку. Однак рівень вашої турботи не повинен зашкалювати: не метушіться, чоловік цілком обійдеться без тапочок і сніданку з трьох страв. Нагодувати коханця все ж варто, але не з повинності («знову я, жінка, біля плити»), а з ввічливості. Зрештою, у вас гость.

Не комплексуйте з-за зовнішнього вигляду вашого житла, навіть якщо на кухні безлад, а ванна знаходиться в процесі ремонту: це ваш будинок, ви тут господиня і живете, як вам подобається. Можна поспостерігати і за його поведінкою: заявив, що у нього алергія на вашого кота? Без попиту заліз в холодильник? Не закрив тюбик зубної пасти? Все це дозволить вам оцінити, чи ви хочете зустріти ще один ранок з ним разом.

Ви прокинулися в нього

Теж маса цікавого. Кава в ліжко або якісь «свої справи»? Вас ненав'язливо випроваджують з будинку або, навпаки, не випускають з ліжка? Звичайно, ви швидко зрозумієте, хто ваш обранець, просто пробігшись поглядом по його квартирі. Небезпечні сигнали: наявність фотографій колишньої дівчини (страждає) або її речей (вона ще не «колишня»), його власні портрети в натуральну величину (нарцис), ідеальна чистота (він педант), наявність в квартирі його мами (найгірший варіант).

Деякі дівчата, правда, перерахованих вище варіантів воліють іншого - просто не залишатися до ранку або йти по-англійськи. «Я ніколи не засинаю в одному ліжку з чоловіком, з яким не живу, - розповідає Наталя, 27. - По-перше, це надто незручно, вранці косметика у тебе змилася, волосся розтріпалося, хочеться прийняти душ і переодягнутися, а не в що. Дискомфорт і незручність. По-друге, переспавши в одному ліжку, чомусь автоматично привязываешься, а потім страждаєш. Так чи інакше, а я вважаю за краще викликати таксі і їхати до себе відразу після пристрасної ночі, тим більше, що зараз для цього є зручні програми для телефонів, коли навіть телефонувати нікому не доводиться. Натиснула на кнопку - і пішла в ніч!»

Ви прокинулися у друзів

Пристрасть захопила вас у невідповідний момент? З ким не буває! Не випробовуйте муки совісті, зате вам буде що згадати. Як вести себе на ранок після зустрічі у друзів або корпоративної вечірки, коли все навколо, здається, тільки вас і обговорюють? Робіть вигляд, що так і було задумано, зберігайте спокій і ні в якому разі не шарахайтеся в бік від об'єкта пристрасті, навіть якщо на ранок вона випарувалася.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Відносини Новий коханець: як в перший раз