ja-cpanel-top


Перше кохання

перше коханняДля більшості з нас перше кохання найсильніше, гарне і сама раниме. І все-таки нам приємні спогади про перше кохання, хоч воно і принесло засмучення і неприємності. З часом погане забувається, залишається лише все найсвітліше і найкраще. 

Перше кохання не завжди буває коханням з першого погляду. Трапляється ж, що люди багато часу знайомі один з одним і лише в якийсь особливий момент усвідомлюють, що закохалися.

Можливе і яскраве перше кохання тому, що триває, як правило, не довго. Воно часто буває нерозділеним та не щасливим. У першому коханні людина не має досвіду, не знає як правильно вести себе по відношенню до партнера і виникаючих зовнішніх перешкод. Тому перше кохання дуже важко утримати. Будь-яка проблема здається величезною і нездоланною. А які важкі перші страждання! Складно зрозуміти, прийняти рішення, коли всі почуття загострені.

Перше кохання ...

І все-таки, як би не склалося перше кохання, воно назавжди залишиться першим і служить фундаментом для подальших відносин. Ми завжди будемо порівнювати досвід першого кохання з подальшими. Від правильного висновку і досвіду в першому коханні залежить подальше особисте життя. Адже це перший життєвий урок. Тоді ми починаємо розуміти, наскільки багатогранне саме життя, наскільки нелегко побудувати гарні відносини і скільки ще належить дізнатися щоб самоствердитися.

Якщо ви ще жодного разу не закохувалися, постарайтеся вивідати про перше кохання у батьків чи старших братів і сестер. Ну, а якщо ви вже закохані вперше - бережіть це почуття і нікому не розповідайте і тим більше постарайтеся не поспішати відкривати свої почуття об'єктові свого кохання, як би це не легко було.

Дивно те, що через деякий час іноді тягне побачитися з об'єктом свого першого кохання. Особливо, коли розставання відбулося через переїзд. Сумно думати, що більше ніколи не побачиш своє перше кохання. Хочеться зазирнути в колись улюблені очі, розповісти про зміни, поділитися думками. Якась таємниця або загадка залишається з нами після розставання. Напевно це просто ідеалізація об'єкта першого кохання. Але якщо не хочете розбити ці мрії - не намагайтеся зустрітися. Залиште своє перше кохання там, де воно закінчилося. Нехай краще залишиться прекрасний спогад, що викликає усмішку. Бережіть це найглибше і найчистіше почуття.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Відносини Перше кохання