ja-cpanel-top


Секрети сексу: про що не повинен знати чоловік

Згідно з непідтвердженими даними, жінка вимовляє в день 20 000 слів, а чоловік-всього 7000. Невідомо, кажуть жінки більше чоловіків або це один із стереотипів про те, що дратує чоловіків у сексі, але праві чи ні «британські вчені», не важливо. У деяких ситуаціях на нас нападає надмірна відвертість. Але це ті самі ситуації, в яких зберігати мовчання краще, ніж молоти язиком даремно. У цьому матеріалі на lady.mail.ru ми вирішили поговорити про те, про що краще помовчати. Мова йде про такій делікатній сфері, як секс.

У ліжку часом і правда краще мовчати, але ми забуваємо про це і завдаємо біль нашим партнерам. Чоловік же, згідно іншому стереотипу, такого ж живучому, як міф про жіночу балакучість, не любить говорити про секс. Вони не подають виду, що їм неприємно чути про те, що у вас була багата сексуальна життя, і дізнаватися про пригоди в подробицях. Ми не живемо в ідеальному світі, в якому сексу до шлюбу не існує, та й далеко не всі відносини закінчуються весіллям. Але іноді краще зробити вигляд, що так і є. Навіть якщо обидва партнери знають, що цей чоловік, тільки що раздевшийся перед вами, не перший і не єдиний, мовчання буде краще, ніж розповідь про Васю, який фантастично вмів робити X, і Петі, який був гарний у Y.

Язик мій - ворог мій

Чому ж нам, жінкам, так хочеться ділитися з інтимними подробицями попередніх стосунків? Навіщо ми перетворюємо постіль у програму «у світі тварин», під час якої викладаємо єдиному, не захопленому глядачеві подробиці спаровування з іншими самцями?

На питання «що говорити під час сексу?» однозначної відповіді немає, можна тільки будувати умоглядні конструкції, спираючись на думку фахівців.

Ми не можемо відчути себе на місці чоловіків в момент розповіді. Інакше ми б їм поспівчували. Сподобалося б вам, якби Коля захоплено розповідав вам про Машу, яка робила приголомшливий мінет, і про Катю, яка була згодна на все? Чоловіки, то за природою, то в силу виховання, більш стримані і намагаються не поширюватися про дам, з якими займалися сексом до нас, незалежно, чи це поганий секс або, навпаки. Крім того, вони менше уваги приділяють минулому, дивляться у майбутнє і не схильні ностальгувати.

У північноамериканських індіанців була дуже гарне прислів'я: «Ніколи не суди нікого, поки не пройдеш милю в його мокасинах». Перш ніж розповідати Колі про Васю, подумайте, хотілося б почути хоч полсловечка про Маше або Каті. Раптом ви програєте їм по якихось параметрах? Але навіть якщо ви впевнені в собі і своїх сексуальних таланти, необов'язково, що ваш чоловік володіє вражаючою самооцінкою. Намагаючись поліпшити поточні сексуальні відносини розповідями про попередніх, можна домогтися зворотного результату. Також не принесе користі тактика «відвертість за відвертість». Чоловік, який не любить говорити про секс, замкнеться, почне відчувати себе скуто і буде порівнювати себе з ексамі, які в його уяві надаватимуться краще просто тому, що він не може до них дістатися.

Якщо вам так вже хочеться дізнатися про тих, хто був до вас у цій ліжку, з чисто жіночої цікавості, постарайтеся випитати про це делікатно.

Всього сто років тому цноту нареченої була майже фетишем! Безумовно, «чистоту» дівиці в ті дрімучі часи пов'язували з якістю потомства або моральним виглядом молодих (це роблять і донині), зараз чоловіки більш ліберальні. Але якийсь інстинкт (а може бути, нечути голос сперматозоїда-переможця) нашіптує їм, що тут вони повинні бути першими і єдиними. Їх засмучують розповіді про перемоги на сексуальному фронті: цю прерогативу вони хочуть залишити за собою, їм хотілося б думати, що ваші постільні вміння ви почерпнули з глянцевих журналів.

Нещодавно моя знайома пара розпалася за кілька місяців до весілля: наречена з'їздила в Нью-Йорк у відрядження, там у неї зав'язався роман з колегою, після повернення вона зізналася майбутньому чоловікові. І уявіть собі, він її пробачив! Сказав, що може її зрозуміти: захід, Велике Яблуко, велеречивый товариш поруч, а наречений далеко... Легко втратити голову, оступитися - прощаю, кохана. Дівчина зраділа. Але від радості почала викладати подробиці зради, а ось цього він вже не зміг перенести: «Їй було наплювати на мої почуття, а я егоїст, мені важливо те, як ставляться до мене». У будь-якому випадку, якщо ви займалися любов'ю не з тим, з ким розмовляєте, з питання про те, що говорити після сексу, ви теж можете розійтися.

Як партизан

Про що ж чоловіки дійсно не хочуть знати? Від імені lady.mail.ru я зважилася провести опитування серед френдів-чоловіків у блозі. Отже, чоловіки хочуть, щоб ми мовчали:

- про те, що вони погані в ліжку. Існує маса способів вдосконалити секс крім критики партнера. Від цього у кого завгодно всі здується, чоловіки перестають відчувати себе чоловіками. Багато чого в їх самовідчуття крутиться навколо сексу, і інформація про те, що в ліжку вони роблять щось не так, не воспримается спокійно. Warning: ніяких насмішок над розмірами! Шукайте або інші параметри, або спосіб змінити ситуацію, не згадуючи сантиметри. З будь-яким партнером можна навчитися жити яскравою сексуальним життям.

- про кількість і якість попередніх сексуальних партнерів. Особливо підкреслюється, що максимум, про який можна заявляти: «Ти у мене другий/третій!» Навіть якщо чоловік запевняє, що спокійно прийме правду («Так хто ж вас вважає!»). Також чоловіки просять не порівнювати їх з колишніми, особливо, якщо вони з цими колишніми знайомі.

- взагалі, в принципі. Не намагалися в процесі розповідати про дитячих травмах і про проблеми на роботі. Не давали інструкцій: «Швидше, вище, сильніше - ні, не так!». Не нили і не скаржилися. Не висловлювали невдоволення сексом. Не собі буркотіли під ніс. Дозволяється говорити «Так!» «Ще!» і стогнати, як у фільмах з маркуванням XXX. Розмови про сторонні речі відволікають. І сторонні думки теж. Про те, що через 15 хвилин виходити на роботу, а голова не помыта, так і колготки не висохли. У вас на обличчі з'явиться відсутнє вираження, а секс зіпсується.

- про те, що вам зараз хочеться тільки одного - спати. Це вбиває бажання. Намір відправитися в обійми Морфея краще приберегти до часу відразу після сексу.

- про чоловіків, які були у вас закохані. «Я вся незрозуміла така загадкова!» Чоловік і так вже вибрав вас. З таких розповідей він зробить висновок лише про вашу низької самооцінки.

- про «нехороших» хворобах. Звичайно тих, з якими ви успішно впоралися завдяки медицині. Майже всі ми хворіли чимось неприємним зі списку ЗПСШ, але партнерові, якщо зараз ви здорові, а також чи захищаєте належним чином, знати про це зовсім не обов'язково. Зіпсуєте імідж. Виключення складають наявні захворювання, про яких порядно було б повідомити до відправки в ліжко, щоб залишити людині право вибору - займатися з вами сексом чи ні.

У цей рейтинг не ввійшли одіозні відповіді, які не викликають бажання задуматися, а здоровий сміх, але чого тільки не буває в житті.

Отже, окремі знавці процесу радили мовчати:

- про те, що висить над ліжком портрет Уго Чавеса не схвалює те, що бачить

- про операції по зміні статі або про те, що їх було декілька

- про те, що ви хочете спробувати сьогодні не тільки в спальні, але і на кухні, в коридорі і в ванній і про те, скільки раз ви вже це проробляли

- про те, що під ліжком живе сімейство підгодованих монстрів, не люблять тряску і різкі звуки

- про те, що ви - самка богомола, отъедающая голову сусіда по ліжку після. Втім, це опціонально, знання, що ця розмова - останній, може створити інші чудеса.

Все-таки егоїзм в ліжку не завжди приносить користь. Може бути, це і несерйозно, але з цих відповідей можна зробити висновки про те, що деколи доводиться вислуховувати в ліжку нашим чоловікам, від душі поспівчувати їм і закрити нарешті в ліжку рот, відкриваючи його хіба що для поцілунку або для гучного стогону.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Відносини Секрети сексу: про що не повинен знати чоловік