ja-cpanel-top


Сексуальна несумісність

сексуальна несумісністьЯкщо чоловік і жінка розлучаються з причини "не зійшлися характерами", то нерідко насправді за цим ховається так звана "сексуальна несумісність". 
Просто говорити про це прямо вважається непристойним.

А між тим, якщо б ми володіли більше знаннями про сексуальні звички чоловіків, вони б куди менше нас шокували. 

Справжня сексуальна несумісність партнерів, коли вони не підходять один одному "за розмірами", трапляється вкрай рідко. 
Найчастіше мова йде про різницю у темпераменті або певні сексуальні примхи, які одному з партнерів здаються неприйнятними. 

Якщо дівчина надто романтична, то вона часто сприймає докучання кавалера як "вульгарність". 
У любовних романах описується, як він ніжно цілує і пестить тебе, а потім починає не поспішаючи роздягати, а реальний залицяльник сопе та грубо лізе під спідницю ... 
Панночці і не приходить в голову, що в стані сексуального збудження чоловікові важко себе контролювати ... Та й романи про кохання зазвичай пишуться жінками.

 Але це ще півбіди! Далеко не кожен чоловік задовольняється традиційним сексом. Вам можуть запропонувати зробити мінет або зайнятися анальним сексом. Або чоловік у вашій присутності може зайнятися онанізмом і запропонувати помасторбувати вам ... Чи варто сприймати це як страшне збочення? 

 Насправді, оральний і анальний секс, а також мастурбація збоченням не є. Пам'ятайте, що людський секс - це не тільки спосіб досягнення фізичного задоволення, але ще і форма спілкування між партнерами. Це свого роду гра, яка дозволяє вам зблизитися і трохи краще пізнати один одного. 

 У кожної людини є свій "діапазон прийнятності", який визначає, що ми приймаємо в сексуальних відносинах, а що ні. Але часто обмеження носять чисто психологічний характер. І якщо партнер нам дорогий, ми часом долаємо психологічний бар'єр і йдемо йому назустріч. 

 Інша справа - якщо ми відчуваємо в ліжку фізичний дискомфорт, наприклад, нам боляче. Якщо ви не мазохістка, і біль не пов'язаний для вас з задоволенням, терпіти її виключно заради партнера, звичайно ж, не слід. Поговоріть з ним і прийдіть до якогось взаємною компромісу: як обом отримувати задоволення і в той же час не доставляти один одному хворобливих відчуттів. Якщо між вами існує взаємна симпатія і повага, то все має вийти. 

 Ще один аспект - сексуальні фантазії чоловіків. Вони бувають різні. І зовсім не факт, що він схвалить куплену вами сексуальну білизну. Одним можуть подобатися мереживні трусики і ліфчики, майже не прикриваючі тіло, іншим - шорти і масивні бюстгальтери, третім треба, щоб жінка неодмінно була в чорних або червоних колготках, четверті "тащаться" від чобіт і туфель на "шпильках" ... 

Не поспішайте впадати в транс, якщо він просить вас розпустити волосся і надіти чорний мереживний пояс і панчохи з підв'язками. Просто це те, що необхідно вашому чоловікові, щоб збудитися. На жаль, далеко не всім представникам сильної статі для цього достатньо просто бачити вас ...

 Іноді, щоб збудитися, чоловіку потрібно бачити, як його партнерка виконує певні дії, начебто не маючі відношення до сексу. Наприклад, він може попросити вас станцювати перед ним у напівоголеному вигляді. 

 У фільмі "Дев'ять з половиною тижнів", якщо пам'ятаєте, розлад між головними персонажами трапився через те, що герой Міккі Рурка попросив героїню Кім Бесінджер повзати на колінах по кімнаті і підбирати розсипані гроші, а їй це здалося жахливо принизливим ... У подібних вимогах чоловіка жінка часто бачить прагнення себе принизити. 

 Хоча, якщо чоловік добре ставиться до своєї партнерки, він ніколи не стане принижувати її навмисно. Просто самою природою в нас закладений механізм підпорядкування самки домінуючому самцеві: символічне приниження партнерки породжує в ньому агресію і, як наслідок, сексуальне збудження. Тим більше в наш вік емансипованих жінок для представника сильної статі дуже важливо відчути себе "справжнім мужиком". 

 Чи йти на поводу у його сексуальних звичок - вирішувати тільки вам. Звичайно, ніхто не має права змушувати вас робити те, що вам не подобається. Але іноді корисно долати свої комплекси і психологічні установки. А раптом новий досвід припаде вам до душі?

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ви знаходитесь тут Любов та секс Відносини Сексуальна несумісність